View Single Post
  #33 (permalink)  
Vechi 17 mai 2013, 19:57:52
mihaela01's Avatar
mihaela01 mihaela01 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 28
Date: 158cm, 57kg
Mesaje: 923
Aprecieri acordate: 172
Am fost apreciat(a) de 100 ori in 83 mesaje
Implicit Re: Experienta mea Master Cleanse

Au foarte mare dreptate fetele
In loc sa te incapatanezi atat pentru o dieta prosteasca, ar trebui mai bine sa asculti sfaturile slabutelor cu experienta ca , Rozica , Claudia ( nu spun ca restul slabutelor nu ar fi informate, dar pe Rozica si pe Claudia le-am mai urmarit prin jurnale si am vazut cat de bine sunt informate , mai ales ca vorbesc din experienta lor proprie ), ca nu spun prostii , din contra , iti vor binele.
Peste 3-4 zile din dieta asta minune , o sa te aduni de pe jos , la modul propriu , doamne fereste de asa ceva dar exista sanse destul de mari sa lesini , iti mai sperii si familia aiurea
Dar iubitul tau stie ce faci ?
Daca da , cum te lasa sa faci asa ceva?
Daca i-ar pasa de sanatatea ta nu te-ar lasa sa faci asa ceva , nu trebuie sa fie doctor sau informat prea mult ca sa isi dea seama ca ceea ce faci tu este o mare tampenie.
Uite eu nu o sa iti spun ca alte fete sa lasi cura, fa ce vrei tu , e sanatatea ta, nu a mea.
Dupa 10 zile te astept aici sa imi spui si mie de cate ori ai vomitat, de cate ori ai avut ameteli , de cate ori ai lesinat, si ce probleme ai cu stomacul in urma curei de detoxifiere.
Scuza-mi duritatea din mesaj , dar nu imi vine sa cred cum vrei sa te imbolnavesti si sa iti faci singura rau cu buna stiinta.
Pune mana si misca-ti poponetul la sport, nu cauta diete minune ca nu vei scapa de celulita daca ti 10 zile o dieta absolut prosteasca.
Celulita dispare dupa luni bune, dupa multe sacrificii facute , dupa mult masaj anticelulitic, mult sport, si foarte multa apa bauta..

A da, am auzit vorbindu-se la radio despre cura aceasta azi de dimineata, poate la acel post de radio ai auzit despre aceasta cura si dupa ai cautat informatii despre ea...
__________________
Fat I'm gonna BURN you!
I Promise!
mihaela01, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1951 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1434 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 918 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de mihaela01; 17 mai 2013 at 20:11:52.
Răspuns cu citat
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui mihaela01:
Anne10 (17 mai 2013), Ema55 (23 mai 2013), manuela (18 mai 2013), moni30 (19 mai 2013), OanaStanescu (18 mai 2013), orhidee (18 mai 2013), rozica1965 (19 mai 2013)