View Single Post
  #33 (permalink)  
Vechi 22 iul 2010, 00:00:49
kore's Avatar
kore kore este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Odense, Danemarca
Vârsta: 35
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Ati intalnit multi barbati nesimtiti?

Sand...interesant subiect...de 2 ani de cand sunt in Dk am si uitat ca am trecut prin asemenea intamplari in Ro...au fost atat de multe incat nu le mai dau importanta pt ca daca ar fi sa am stresez din cauza fiecarui la****u care mi-a iesit in cale as fi ajuns la nebuni de mult
o sa va povestesc cateva din evenimentele de genu` care m-au marcat
va anunt de acum ca limbajul meu lasa de dorit cand vine vorba de astfel de indivizi...sunt foarte "spurcata la gura" atunci cand ma enervez
prima...cred ca aveam vreo 12 ani si sormea 8-9 cand ne uitam la un chiosc de cartier care avea in geam multe rafturi cu lacuri de unghii multicolore...foarteee multeeee si imi aduc aminte ca eu cu sormea faceam un fel de concurs...ne alegeam cate 5 nuante si dupa ne certam ale cui sunt mai frumoase (copii ) si cum stateam noi cu spatele la strada vine un tip...un boschetar la aprox 40 ani pe la spatele meu si imi spune ca ar vrea sa imi miroasa chiloteii...dap...eu raman nu am stiut cum sa reactionez si m-am intors si am tipat:"Ti-i dau sa mi-i mananci dupa ce ma c** in ei" si am luat-o pe sormea de mana si am fugit
2. cand eram in generala aveam in clasa genul ala de baieti care le puneau mana pe fund fetelor sau pe sani...si culmea...proastelor le si placea. Si toti faceau aceeasi chestie...parca era Sodoma si Gomora a pipaielilor la mine in clasa...iar eu nu suportam deloc chestia. Le-am zis tipilor sa faca ce vor cu ale mele colege...pe mine sa nu ma amestece in treaba lor dar unul din ei nu a inteles...si a continuat ok...l-am fugarit...mi-a pus mana pe fund...i-am dat una in cap...mi-a pus mana pe san...am luat o culegere de matematica de Gheba dintraia cu coperta tare si i-am dat una peste moaca...nu a mai venit la scoala o saptamana iar cand a venit era vanat pe jumate' din fata...dar a inteles ca mie nu mi-se pune mana pe fund sau pe sani
3. cred ca e cea mai recenta intamplare de genu' si s-a petrecut acum 3 ani ...inainte sa plec din tara. Mergeam cu sormea pe strada...pt slabutele care sunt din Galati mergeam in drum spre Spitalul Judetean, mai la vale de McDonalds si locul ala e stiut ca un loc de pelerinaj al la*******r, un fel de Mecca al tipilor care umbla cu ea p'afara de dimineata de la 7 pana noaptea tarziu si noi veneam de la bunicamea. (paranteza- sormea e foarte finuta si nu vorbeste urat...eu sunt aia nebuna care nu se poate abtine...ea nu zice decat :"esti nesimtit/a" sau "fugi din fata mea"). Eiii oricum...era 12 ziua cand un tip cu "ea" p'afara iese in fata noastra...eu ii zic soramii "uite-l si p'asta" si sormea incepe cum nu am mai auzit-o in viata mea:" bai nesimtitule dar tie nu iti este rusine? ce imi arati mah? Nu vezi ca nici nu ti-se scoala? Huuaaa panarama!!! Umbli cu rama p'afara...mai rau te faci de rusine!!! uitat-va si la asta ce mica o are!!! si a mai zis multe altele care nu pot fi reproduse aici apoi a scos un mar din sacosa si a aruncat in el Eu ma amuzam teribil pt ca nu o credeam pe ea in stare de asa ceva...si restul oamenilor care treceau pe strada radeau iar tipul si-a tras pantalonii pe el si a trecut pe cealalta parte a strazii
sormea a continuat sa strige Huooo pana am ajuns aproape de casa
sper sa nu fiu considerata vulgara...dar asta e reactia mea cand vine vorba de astfel de specimene
__________________
Jurnalul meu: Vreau si pot !
kore, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat