View Single Post
  #3310 (permalink)  
Vechi 26 feb 2021, 13:02:18
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Implicit Re: Jurnal slabit orhidee

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
Ce faci Maria? cum esti tu?...
Marturisesc ca m-ai pus in dificultate cu intrebarea asta... Nu stiu cum sa raspund...
Sunt bine ca pot sa muncesc... nu ca inainte, dar pot...
Nu sunt bine ca nu am reusit sa incep recuperarea din lipsa crunta a timpului... La jumatatea lui martie ar trebui sa ma duc la control, dar voi amana momentul pentru ca nu ii pot spune doctorului ca nu am inceput recuperarea ca nu am timp...
Nu sunt bine ca nu reusesc sa fac nimic in privinta kilogramelor...
Si vine si primavara (pe care o ador), dar care aduce cu ea si o multime de treburi in curte, deci va fi o lipsa si mai mare de timp...
Nu sunt bine pentru ca nu reusesc sa mai fac si altceva in afara serviciului... reusesc patronii astia sa te incarce cu atatea sarcini (multe ore din noapte lucrez la calculator pt firma...), din ce in ce mai coplesitor de multe, incat uiti de tine si de ce ar trebui sa faci pentru binele tau...
Am ajuns la concluzia ca urasc patronii la fel de mult ca si pe kilogramele in plus !
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui orhidee:
adinico (24 mar 2021), corinnef (19 mar 2021), lidiuta (26 feb 2021), nikytour (26 feb 2021)