View Single Post
  #3329 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 19:15:33
anaralu29's Avatar
anaralu29 anaralu29 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: WW
Date: 158cm, 60kg
Mesaje: 2.016
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 461 mesaje
Smile Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Buna fetelor...
Azi trebuia sa ne vedem in parc cu Slabuta pentru ca sa mai adunam niste semnaturi pentru petitie dar fiind vremea urata am contramandat intalnirea.
Azi ca si ieri am iesit afara si m am plimbat in jur de 30 de minute,ieri 30 ,azi 40 de minute...
Apoi am ajuns acasa am mancat si momentan am la foc niste macaroane italienesti cu branza.E prima oara cand fac...,sper sa mi iasa..
Apropo de odihna.M am odihnit si ieri si azi.....,dar cred ca si in seara asta ma culc devreme,cred ca si vremea e de vina...
Pupicei dulci tuturor!!!
PS:Emy,unde esti???Esti bine??Daca ne ai scris banuiesc ca da.Auzisem la stiri ca au fost cutremure prin Italia....
:Fely,merci de raza de soare ,mi a priit..
:Elutza,m am odihnit iubita,ideea era ca doar sambata am si eu libera ca sa fac treaba...
__________________
TOTI SUNT PRIETENI CU CEI FERICITI...
anaralu29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1366 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1367 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]