Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3336 (permalink)  
Vechi 12 ian 2013, 19:54:21
mateod's Avatar
mateod mateod este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 apr 2012
Locaţie: ---, Romania
Date: 166cm, 84kg
Mesaje: 200
Aprecieri acordate: 56
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 54 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de mara_merkel Vezi mesajul
L- carnitina e ok ...si eu iau din cand in cand. Am avut o perioada cand luam mereu.
Ajuta la arderea grasimilor dar nu face minuni. Un alt efect benefic ar fi mai putina febra musculara... Eu zic ca e ok sa iei, te ajuta mult si efectul placebo.

Un supliment alimentar bun ti-as recomanda Omega 3, e foarte sanatos pentru organism si mai ales pentru creier. Ajuta si la slabire... E un fel de supliment bun la toate. Nu are nici un efect secundar si o sa simti diferenta. O sa ai mai multa energie atat fizic cat si psihic.

Ceaiul verde este foarte bun pt slabit.Eu beau in fiecare zi, il folosesc si ca energizant cand ma duc la sala. Imi pun in bidon o ceasca si mai completez cu apa.

pupici
Buna seara,

Ceaiul verde, nu imi place..mai consum uneori...
AM cumparat L-carnitin si are si omega 3 , super tare am nimerit-o, dar poate fac pauza de la multiminerale 1 saptamana si iau atunci omega 3.
Spor la noua dieta, stiu ca nu e bine sa le tot schimbi, asta e clar, daca e una echilibrata, e ideal sa o adopti pt o perioada mai lunga. cel mai bine e ca tine si iubitul tau, eviti alte tentatii. Mult succes.

Trebuie sa te gandesti ca dulciurile nu sunt ceva obisnuit/normal pt alimentatia umana, stramosii nostri nu mancau prajituri si alte dulciuri. Acestea sunt asa cateodata, rar, de 2 ori/an , la pasti si la craciun, spunea instructorul meu!!!
Deci , daca vrei dulce, manaci cioco, 85%, mie deja mi se pare si aceea ff dulce.
HAI CA POTI!!!

O seara si o duminica placuta!
__________________

Daca vrei cu adevarat POTI!
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui mateod:
Red flower (13 ian 2013)