Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3337 (permalink)  
Vechi 12 ian 2013, 22:28:04
mara_merkel's Avatar
mara_merkel mara_merkel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: den haag, Olanda
Vârsta: 35
Dieta: dieta personalizata
Date: 167.5cm, 67.7kg
Mesaje: 440
Aprecieri acordate: 165
Am fost apreciat(a) de 225 ori in 165 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de mateod Vezi mesajul
Buna seara,

Ceaiul verde, nu imi place..mai consum uneori...
AM cumparat L-carnitin si are si omega 3 , super tare am nimerit-o, dar poate fac pauza de la multiminerale 1 saptamana si iau atunci omega 3.
Spor la noua dieta, stiu ca nu e bine sa le tot schimbi, asta e clar, daca e una echilibrata, e ideal sa o adopti pt o perioada mai lunga. cel mai bine e ca tine si iubitul tau, eviti alte tentatii. Mult succes.

Trebuie sa te gandesti ca dulciurile nu sunt ceva obisnuit/normal pt alimentatia umana, stramosii nostri nu mancau prajituri si alte dulciuri. Acestea sunt asa cateodata, rar, de 2 ori/an , la pasti si la craciun, spunea instructorul meu!!!
Deci , daca vrei dulce, manaci cioco, 85%, mie deja mi se pare si aceea ff dulce.
HAI CA POTI!!!

O seara si o duminica placuta!
Buna seara,

Cred ca instructorul tau arata ca in reviste daca chiar aplica regula dulciuri doar la pasti si craciun.Sper sa ajungem si noi la performanta asta. Incet, incet cu obiceiuri alimentare cat mai sanatoase...

Si mie imi place cioco cu 85% cacao pe langa un pahar de vin rosu.

Ma rasfat in fiecare weekend cu 1-2 pahare de vin rosu.

Mult succes si tie!
__________________
The difference between reaching your goal and not reaching your goal is equal to the difference between doing and trying.

"If you fail to plan,you are planning to fail"
Benjamin Frenklin
Răspuns cu citat