View Single Post
  #3339 (permalink)  
Vechi 29 mar 2011, 14:54:27
mitzy's Avatar
mitzy mitzy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Hello club Revin si eu dupa o absenta destul de lunga dar motivata. M-am luptat cu o raceala groaznica ce m-a tinut aproape numai in pat si inca nu mi-am revenit total dar macar pot sta la pc sa va scriu ca de citit v-am mai citit, dar din pat.


In primul rand, vreau sa urez si eu bun venit noilor fete Eve ( app. deja imi esti f draga, imi place cum scrii) si Mary Poppins


Manix, pe tine te inteleg perfect prin ce ai trecut, putem sa ne luam de mana si sa facem front comun impotriva racelii

Lucky, am vazut ca ai intrebat de mine, multumescBafta la invatat

Camy, ma bucur ca ai rezultate insa tot sper ca vei reveni la WW si mai sper din tot sfletul ca nu vei parasi niciodata clubul nostru.

Liuta, ma bucur ca mai dai si tu un semn de viata, sa stii ca imi lipsesc sfaturile tale intelepte

Bursucica, ma tot intreb ce s-a intamplat cu tine si sper doar ca esti bine indiferent de rezultatele dietei, noi te asteptam sa ne dai un semn de viata pt ca intr-adevar ne lipsesti

Itssy, sper ca esti mai bine, sa stii ca m-am gandit mult la tine.Multa sanatate


Syyylviuta, hai si tu prin club cu o veste doua trei


Si acum Lucretia pe tine te-am lasat la sfarsit fiindca am sa iti spun multe In primul si in primul rand, vreau sa te felicit pt minunatia de fetita pe care o ai. Este foarte frumoasa si imi imaginez ca seamana cu mamica ei Te pricepi f. bine sa faci rochite din ce am vazut eu si parerea mea este ca nu trebuie sa te opresti aici.Daca ai posibilitatea, eu zic sa faci si ceva cursuri de specialitate pt ca merita. Iti urez de pe acum mult succes Acum te-am laudat dar nu scapi tu nici de un pic de cearta, cum adica mai Lu' o masa pe zi si restul gustari? Nu este sanatos ce faci si tu stii asta, ai grija de tine draga mea, nu vreau sa ai probleme mai tarziu. Noi toate in club tinem f mult la tine si iti vrem doar bineleTe pup si te astept la o cafea de fapt am last coffee pt tot clubul
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat