Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Clubul Weight Watchers, come in!!!

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #3331 (permalink)  
Vechi 27 mar 2011, 22:52:44
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de Luckycoin Vezi mesajul
Atata e de dragalasa fetita ta. Sa-ti creasca frumos! Si chiar te pricepi sa cosi rochite. Poate ne mai arati cateva din creatiile tale.
Nu am fost la felix, nici la parinti...mi-am pus in cap sa-mi termin licenta pana la pasti. Te pup. Sa ai o duminica frumoasa.
Multumesc frumos Lucky, sa ai spor la invatatura si succes la licenta si cand mai scoti capul dintre carti, hai sa facem o pauza impreuna!

Noapte buna!

Ps; cand mai am timp mai pun, desi ma simt putin oarecum sa pun poze cu fiimea pe forum...
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3332 (permalink)  
Vechi 27 mar 2011, 22:55:21
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de camyuta Vezi mesajul
Ciao Luc, nush cum merge dieta ta sau nu, da tre sa-ti spun ca ai o fetita superba. Si rochitele pe care i le-ai facut sunt f dragute. Eu cand ma gandesc la faza cu copii tot timpul imi spun ca vreau baietel da cand vad asa fetite superbe ca a ta ma razgandesc. Sa va bucurati de ea ca e un ingeras. Pupici la amandoua
Multumesc camy, esti foarte draguta. Eu tot timpul mi-am dorit o fetita, dar acum realizez ca e mai greu sa cresti o fetita decat un baiat. Rochite, fustite, pantofiori, codite, farduri, tocuri etc.etc. dar sunt frumusele foc!

Apropos de fetite frumoase, unde e oare Bursu?
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3333 (permalink)  
Vechi 27 mar 2011, 23:07:14
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de EveEve Vezi mesajul
Da, si pe mine ma ajuta mult sa stiu ca nu am interdictii...Eu cred ca asta mi-a stricat toate dietele de pana acum. Desi erau sanatoase si complete unele dintre ele, mereu imi era pofta de ceea ce nu puteam manca. Stiu ca o data am tinut dieta aia proteica. Eu niciodata nu m-am dat in vant dupa fructe, insa cand am tinut acea dieta si stiam ca nu puteam manca fructe, nu mai puteam dormi nici noapte cu gandul la mere, capsuni, cirese..Asa ca am abandonat imediat.
Asta e bine la WW...Plus ca, cum ai spus si tu, e o dieta care te iarta, si te asteapta Si chiar daca nu slabim dintr-o data, stim ca slabim sigur, sanatos si avand si mici placeri
Ai o scumpete de fetitaAbsolut superba!!!Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa cati anisori are?? Iar rochitele sunt pe masura unei printese frumoasa si draguta ca ea Te pricepi de minune la cusut rochite!! E foarte fain, pt ca asa poti sa-ti faci exact ce vrei tu, in loc sa bati magazinele saptamani intregi pentru a gasi ceva sa-ti placa cu adevarat
Si eu vreau sa-mi achizitionez o palariuta... Pe langa rochite, bineinteles..Toate rochitele sa apeleze la noi
O sa fim superbe, fetelor, asta o sa fie vara noastra:*
Asa asa, o sa fim superbe si o sa avem rochite frumoase, inflorate ca am vazut ca e moda... o sa avem sandalute si pantofiori, palariute de soare (eu deja mi-am achizitionat una ) Ochelari frumosi de soare... sa fim cochete,ingrijite si fericite ! Si la mare si la soare, bronzate frumos, cu costumasele noastre de baie micute , cu papuci de plaja, rochii de plaja, palariute, nisip, shezlonguri, bauturelele si un tanar musculos sa ne dea cu crema pe spate si sa ne fac masaj !

M-am distrat de tine la faza cu dieta proteica si cum visai tu mere toata noaptea . Am incercat si eu, dar vorba ta, imi ploua in gura dupa un mar sau un fruct racoritor si unde mai pui ca e si sanatos si tu nu ai voie sa mananci .

Multumesc frumos de complimente, e asa de bine sa le primesti din cand in cand . Fetita mea implineste 6 ani luna viitoare si e intr-adevar o cocheta si o draguta si vrea doar in rochite .

Poti sa crezi sau nu, mie nu mi-am facut inca nici macar o fustita... Am invatat recent sa cos si imi place, si uneori imi si iese si e frumos sa vezi ceva facut de tine...

Acum ma asteapta doua materiale superbe de vara din matase, cu motiv inflorat si toate culorile si caut model sa vad cum le fac. Am gasit ceva pe net si mi-a placut.

Te pup si iti doresc noapte buna.

PS: Ma bucur ca merge treaba si cu sportul si scrubul de cafea si vezi rezultate!!

Si eu am slabit 7 cm din talie si sunt foarte incantata ca are de unde !
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3334 (permalink)  
Vechi 28 mar 2011, 09:26:55
liuta76's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 ian 2011
Locaţie: tg-mures, Romania
Vârsta: 47
Dieta: WW
Date: 170cm, 69kg
Mesaje: 216
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

neata, fetelor!!!
am venit sa iau o gura de cafea...
se pare ca am mult de citit.......
liuta76, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1632 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1115 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1116 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3335 (permalink)  
Vechi 28 mar 2011, 11:54:57
manix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 04 ian 2011
Locaţie: oradea, Romania
Vârsta: 38
Date: 172cm, 85kg
Mesaje: 95
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de Luckycoin Vezi mesajul
Saracuta de tine, ti-ai mai revenit?. Eu stau bine cu dieta, am scapat de 200 de gr sapt asta desi am facut niste prostioare cu gratare. Sa te faci bine repede repede.
multumesc de urari! mi-am revenit saptamana asta complet.sper sa incep sa si slabesc.
manix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1892 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1375 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3336 (permalink)  
Vechi 28 mar 2011, 12:02:28
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de lucretia184 Vezi mesajul
Asa asa, o sa fim superbe si o sa avem rochite frumoase, inflorate ca am vazut ca e moda... o sa avem sandalute si pantofiori, palariute de soare (eu deja mi-am achizitionat una ) Ochelari frumosi de soare... sa fim cochete,ingrijite si fericite ! Si la mare si la soare, bronzate frumos, cu costumasele noastre de baie micute , cu papuci de plaja, rochii de plaja, palariute, nisip, shezlonguri, bauturelele si un tanar musculos sa ne dea cu crema pe spate si sa ne fac masaj !

M-am distrat de tine la faza cu dieta proteica si cum visai tu mere toata noaptea . Am incercat si eu, dar vorba ta, imi ploua in gura dupa un mar sau un fruct racoritor si unde mai pui ca e si sanatos si tu nu ai voie sa mananci .

Multumesc frumos de complimente, e asa de bine sa le primesti din cand in cand . Fetita mea implineste 6 ani luna viitoare si e intr-adevar o cocheta si o draguta si vrea doar in rochite .

Poti sa crezi sau nu, mie nu mi-am facut inca nici macar o fustita... Am invatat recent sa cos si imi place, si uneori imi si iese si e frumos sa vezi ceva facut de tine...

Acum ma asteapta doua materiale superbe de vara din matase, cu motiv inflorat si toate culorile si caut model sa vad cum le fac. Am gasit ceva pe net si mi-a placut.

Te pup si iti doresc noapte buna.

PS: Ma bucur ca merge treaba si cu sportul si scrubul de cafea si vezi rezultate!!

Si eu am slabit 7 cm din talie si sunt foarte incantata ca are de unde !
Da..si eu am vazut ca se poarta rochitele inflorate si vaporoase, si preiubitele mele volanase...Despre pantfiori nici nu-mi mai vorbi, ca sunt bolnava cu pantofiiNu pot sa trec pe langa un magazin de incaltaminte sa nu imi iau ceva, doar daca nu am nici un ban la mineSi acuma vad pe la tv numai reclame, ca fiecare isi scoate colectiile primavara-vara...Chiar ma imbolnavesc de una singura!In rest ce sa zic..ma faci sa visez cu ochii deschisi Mai ales la tanarul acela musculos
6 ani?? Pai este deja o domnisoara in toata regula:-> Multi inainte, si sa-ti traiascaMa bucur ca e cocheta...Ador fetitele care sunt cochete de mici, sunt asa de scumpe...Oricum, e o fruusete de fetita, cu siguranta seamana cu mamica ei
Eh.. o sa ai tu timp sa iti faci si tie, mai ales ca ai invatat sa cosi foarte frumos!! Si mie mi-ar place sa stiu sa cos, sa-mi fac hainele exact cum imi place mie...Dar pana o sa invat si eu..Ma consolez cu magazinele.. Sa mai imparti si cu noi creatiile tale:X
"Si eu am slabit 7 cm din talie si sunt foarte incantata ca are de unde ![/"
Hey!! Nu mai vorbi asa ca iti dam bataita! Nu trebuie sa gandesti asa...Mai bine te bucuri ca ai slabit si ca se poate vedea asta, lucru care va fi de folos multor alte fete care vor vrea sa slabeasca sanatos prin dieta aceasta, sa stie ca functioneaza 100%Vei fi modelul lor!
Iti doresc o saptamana cat mai buna!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
Răspuns cu citat
  #3337 (permalink)  
Vechi 28 mar 2011, 18:08:22
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Eve, si eu am boala pantofilor, sandalelor,papucilor, cizmelor , macar astea ma incap daca la rochite tre sa-mi trag bine burtica. Dar asta nu ma face sa nu-mi fac cadou cate o rochita, chiar daca putin cam stramta... pana la urma tot slabesc eu cumva.

dar nu ca azi...ca de abia scriu ca m-am ars in palma vrand sa scot un balt micut dintr-o olcuta si am prins de toarta si era fierbinte. Am sta cateva ore cu palma in apa si acum ma doare daca scriu... noroc cu cuburile de gheta... din silicon, ca pot sa le strang in palma si nu se topesc.

Am facut o tarta mica mica (implinim 9 ani de cand ne-am intalnit eu cu sotul), si cum n-am avut o forma asa mica, am folosit o olcuta si mi-a iesit cu diametrul de 10cm, o mica tarta de nuca de cocos umpluta cu crema de cocos... nu detaliez. A iesit buna, am mancat o bucatia, am baut si un pahar de sampanie ... si toata ziua am ciugulit cam multisor.. asa ca acum seara o sa mananc ceva usor. Probabil mozarela cu rosii, ca am luat rosii mici si dulci.

va doresc o seara placuta, mai vorbim!
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3338 (permalink)  
Vechi 29 mar 2011, 00:04:49
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de lucretia184 Vezi mesajul
Eve, si eu am boala pantofilor, sandalelor,papucilor, cizmelor , macar astea ma incap daca la rochite tre sa-mi trag bine burtica. Dar asta nu ma face sa nu-mi fac cadou cate o rochita, chiar daca putin cam stramta... pana la urma tot slabesc eu cumva.

dar nu ca azi...ca de abia scriu ca m-am ars in palma vrand sa scot un balt micut dintr-o olcuta si am prins de toarta si era fierbinte. Am sta cateva ore cu palma in apa si acum ma doare daca scriu... noroc cu cuburile de gheta... din silicon, ca pot sa le strang in palma si nu se topesc.

Am facut o tarta mica mica (implinim 9 ani de cand ne-am intalnit eu cu sotul), si cum n-am avut o forma asa mica, am folosit o olcuta si mi-a iesit cu diametrul de 10cm, o mica tarta de nuca de cocos umpluta cu crema de cocos... nu detaliez. A iesit buna, am mancat o bucatia, am baut si un pahar de sampanie ... si toata ziua am ciugulit cam multisor.. asa ca acum seara o sa mananc ceva usor. Probabil mozarela cu rosii, ca am luat rosii mici si dulci.

va doresc o seara placuta, mai vorbim!
Oops.. Imi pare rau pentru ce ai patit astazi Acum tot asa te doare?
Multi ani frumosi si fericiti inainte va doresc! Mai bine ca nu detaliezi.. ca faci din mine din om, neom
Eu astazi nu prea am avut timp sa stau sa imi fac mancare...am mancat la amiaza o salata cu piept de pui, la gustare o banana, iar cina abea mai inainte am luat-o pe fuga, tot piept de pui cu salata, ce a ramas de la amiaza. Am ajuns acasa la 23:30Super obosita, si nu mai aveam chef nici de mancat nici de gatit nimic..Insa am zis sa pap putin ca sa implinesc caloriile si punctele
Ma pun sa mai invat putin si sa dorm apoi, ca deja nu mai vad tastele...Va doresc noapte buna, si sa ne vedem cu bine maine. Cu bine, si cu cel putin 200g in minus
Va pup fetelor!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
Răspuns cu citat
  #3339 (permalink)  
Vechi 29 mar 2011, 14:54:27
mitzy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Hello club Revin si eu dupa o absenta destul de lunga dar motivata. M-am luptat cu o raceala groaznica ce m-a tinut aproape numai in pat si inca nu mi-am revenit total dar macar pot sta la pc sa va scriu ca de citit v-am mai citit, dar din pat.


In primul rand, vreau sa urez si eu bun venit noilor fete Eve ( app. deja imi esti f draga, imi place cum scrii) si Mary Poppins


Manix, pe tine te inteleg perfect prin ce ai trecut, putem sa ne luam de mana si sa facem front comun impotriva racelii

Lucky, am vazut ca ai intrebat de mine, multumescBafta la invatat

Camy, ma bucur ca ai rezultate insa tot sper ca vei reveni la WW si mai sper din tot sfletul ca nu vei parasi niciodata clubul nostru.

Liuta, ma bucur ca mai dai si tu un semn de viata, sa stii ca imi lipsesc sfaturile tale intelepte

Bursucica, ma tot intreb ce s-a intamplat cu tine si sper doar ca esti bine indiferent de rezultatele dietei, noi te asteptam sa ne dai un semn de viata pt ca intr-adevar ne lipsesti

Itssy, sper ca esti mai bine, sa stii ca m-am gandit mult la tine.Multa sanatate


Syyylviuta, hai si tu prin club cu o veste doua trei


Si acum Lucretia pe tine te-am lasat la sfarsit fiindca am sa iti spun multe In primul si in primul rand, vreau sa te felicit pt minunatia de fetita pe care o ai. Este foarte frumoasa si imi imaginez ca seamana cu mamica ei Te pricepi f. bine sa faci rochite din ce am vazut eu si parerea mea este ca nu trebuie sa te opresti aici.Daca ai posibilitatea, eu zic sa faci si ceva cursuri de specialitate pt ca merita. Iti urez de pe acum mult succes Acum te-am laudat dar nu scapi tu nici de un pic de cearta, cum adica mai Lu' o masa pe zi si restul gustari? Nu este sanatos ce faci si tu stii asta, ai grija de tine draga mea, nu vreau sa ai probleme mai tarziu. Noi toate in club tinem f mult la tine si iti vrem doar bineleTe pup si te astept la o cafea de fapt am last coffee pt tot clubul
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3340 (permalink)  
Vechi 29 mar 2011, 15:00:51
mitzy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Am uitat sa raportez minunea, -1kg n-am mai dat jos un kg intr-o saptamana de nu stiu cate luni, poate chiar jumate de an

Acum fug sa imi completez meniurile.
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
dieta, dieta ww, diete, punctaj ww, puncte weight watchers, puncte ww, slabire, slabit, weight watchers


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Clubul iubitoarelor de caini :) Slabuta Alimentatie si Sport animale de companie 73 02 iun 2011 17:23:39
Dieta Weight Watchers Slabuta Dieta Weight Watchers 48 04 feb 2011 18:40:53
Clubul birou-istelor :D Slabuta Sport 9 13 sep 2010 09:56:49
Clubul iubitoarelor de pisici :) Slabuta Alimentatie si Sport animale de companie 38 09 aug 2010 21:41:50

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole