View Single Post
  #3351 (permalink)  
Vechi 26 mai 2011, 18:14:29
coderamy's Avatar
coderamy coderamy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mar 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Date: 153cm, 66kg
Mesaje: 560
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

aaa si am uitat sa va zic...acum dupa ce am dat 6 kg jos imi place cum arat cat de cat am un pic de burta lasata peste operatia de cezariana dar cu mult mai putin decat inainte...de fapt ochiometric cred ca din burta au fost date kg jos...aveam inainte de cura 108 burta piept si fese acum acum 1 sapt parca aveam 100 burta, 100 piept si fese 102 daca imi asez un chilotel peste pliul de la burta as fi super multumita in sensul ca as fi plinuta dar in mod egal repartizat peste tot si chiar as fi placuta zic eu ochiului ...oricum e diferenta intre ce era inainte si ce e acum...asta ma ambitioneaza si ma face sa nu ma las...ba chiar o sa ma apuc si de sport o sa vad eu cum fac ca sa dau si pliul ala care a ramas jos
coderamy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]