View Single Post
  #3353 (permalink)  
Vechi 26 mai 2011, 18:20:55
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Citat:
Anterior postat de effegi Vezi mesajul
Alla m-ai innebunit cu spuma de capsuni dar si crevetii sunt super. Tu si Vento va intreceti in mancarici bune, ce pacat ca nu am si eu asemenea inclinatii si timp pentru a le prepara
Din pacate asa este cum a spus Vento legat de medicii din Romania care le spun clientilor ca exista nenorocul sa piarda un pacient in varsta in timpul operatiei. Pe de o parte exista si adevar caci corpul lor este oarecum slabit si poate sa nu faca fata stressului, medicamentelor etc. dar pe de alta parte si ei cauta sa se acopere. Ce pot sa spun este ca trebuie sa va rugati si sa sperati ca totul va fi bine. Tin pumnii stransi ca totul sa se termine cu bine pentru a te putea linisti si tu!

Azra felictari pentru examen si spor la cumparaturi!
Citat:
Anterior postat de otiliaa Vezi mesajul
FELICITARI AZRA!!!!!!!!!ma bucur ca ai trecut cu bine,esti brava.faci foarte bine ca mergi sa te premiezi,meriti pe deplin.
Citat:
Anterior postat de lenaG Vezi mesajul
Alla merci tare mult pu receta, eu numaice am facut-o si e asa de buuuunaaa inlocueste cu cel mai mare succes inghetata si se face foarte rapid ma gindesc ca se poate face si cu alte fructe sau cu gem conform( in caz ca nu ai fructe in casa si vrei ceva dulce)



Felicitari Gabi ma bucur mult pentru tine, eu am finisat anul trecut masterul si te inteleg perfec, sa vezi ce usurare ai sa simti dupa apararea licentei eu iti tin pumnii si sper ca si restul examenelor sa treaca cu bine si cu note mari
Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul
Uitam de Gabi!
Felicitari pt sesiunea asta, sa te premiezi cu ceva frumos si astept poze cand ma intorc din Fr. O sa fii superba!

Eu azi o sa ma bag devreme la patut pt ca plecam la 4 dimi de acasa, asa ca voi incerca sa ma odihnesc macar putin.....
Va pup!
Citat:
Anterior postat de coderamy Vezi mesajul
bvoooo....felicitari
multumec fetelor
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante