View Single Post
  #3369 (permalink)  
Vechi 08 apr 2011, 11:53:22
mitzy's Avatar
mitzy mitzy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

hello club

Astazi se implineste un an de cand tin Weight Watchers si nu puteam sa nu intru sa va multumesc pt tot sprijinul acordat aici in clubul nostru drag, unde, chiar daca intram mai rar tot revenim cu aceeasi placere si chiar daca nu postam mereu de citit citim fiecare cuvintel.
Am vrut azi sa vad exact ce greutate am si al naibii cantar daca a vrut sa imi arate de 2 ori aceeasi greutate saracul, l-am chinuit de vreo 5-6 ori si intr-un final l-am lasat in pace pt ca presupun ca i-ar cam trebui si lui o baterie noua

Ma bucur ca spre deosebire de acum un an cand am inceput WW si eram doar eu si Syyylviuta in acel moment in club, astazi suntem mai multe si clubul WW tot creste

Sunt constienta ca daca as fi tinut WW corect zi de zi si nu as fi trisat ( pt ca am trisat f mult, si aici vorbesc de dulciuri in mod special), si daca as fi facut sport asa cum trebuie nu cand imi aduceam aminte, azi as fi fost cu siguranta la greutatea pe care mi-am stabilit-o ca target. Dar chiar si asa, eu sper sa va am in continuare alaturi in acest razboi cu kg-le si poate se gaseste cineva sa imi spuna ceva ce m-ar putea ajuta sa renunt definitiv la dulciuri

Va pup pe toate si va urez sa aveti cea mai frumoasa zi si un Weekend plin de clipe minunate
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat