Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3378 (permalink)  
Vechi 25 ian 2013, 15:02:19
mateod's Avatar
mateod mateod este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 apr 2012
Locaţie: ---, Romania
Date: 166cm, 84kg
Mesaje: 200
Aprecieri acordate: 56
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 54 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de mara_merkel Vezi mesajul
Buna seara slabutelor in devenire,

Cum va mai simtiti?

Ade, cum stai cu stomacelul?

Teo, incearca sa stai cat mai ocupata cu lucruri care iti plac.Si mie imi este greu cateodata...E bine ca te duci la sala. Poate ar fi o idee mai buna sa te duci 2 zile consecutiv si o zi pauza.Eu fac 2 zile pauza pe saptamana, de obicei joia si sambata.De ce nu incerci niste exercitii noi, poate o lectie de aerobic pe care nu ai incercat-o inca...Sau filmulete de pe youtube.Ceva distractiv....
Incerc sa imi iau gandul de la mancare citind si cautand informatii care ma intereseaza. Mi-am descarcat un curs de nutritie si vreo 3 carti imense.Asta ma tine foarte ocupata fiindca imi place mult subiectul.Nu stiu daca am mai spus ca eu tin 2 zile de'' low calorie'' pe saptamana.Acum sunt chiar in alea 2 zile ...Nu ma plang , ca nu am timp..
Mult succes in continuare!
Buna dupa-amiaza,

Mara, eu sunt mai ok, poate ca ar fi buna faza cu liber, dar duminica nu e deschis deci mai raman 6 zile, oricum sambata si duminica nu prea ma adun ca sa pot merge, sau plec din oras. Dupa cat de greu a fost dupa 4 zile pauza, ideea este sa nu fie mai mult de we pauza, cred. Obosesc foarte repede la cardio, inca nu am rezistenta, iar am facut febra musculara. As merge la zumba, dar pt asta,trebuie sa-mi schimb sala, asta dupa 15 feb (cand se termina abonamentul) pot. Oricum e ok si tae bo si fitball, inca n-am invatat, asa camai este pana sa ma obisnuiesc.
Bravo, ca ai reusit in ultima perioada sa mananci ok . Spor la citit.
Bafta in zilele hipocalorice, am redus si eu portiile de ieri, deci astept.
Nico, Ade, va salut.
__________________

Daca vrei cu adevarat POTI!
Răspuns cu citat