Subiect: Jurnal ancad26
View Single Post
  #34 (permalink)  
Vechi 25 mar 2011, 20:45:21
ancad26's Avatar
ancad26 ancad26 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 19 feb 2011
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 43
Dieta: -
Date: 167cm, 124.1kg
Mesaje: 2.350
Aprecieri acordate: 153
Am fost apreciat(a) de 129 ori in 58 mesaje
Implicit Re: Jurnal ancad26

Se pare ca primavara aduce cu ea si multi microbi ! M-am cam racit , aseara putina febra si uite asa m-am trezit azi cu gatul in pioneze


ma doar tare si parca nici nu am avut chef de nimic , nici sa gatesc nici sa papa asa ca am mancat fulgi de ovaz si la prinz si seara .Miscare nu am putut face deloc azi pt ca ma dor toate incheieturile , capul ,oasele asa ca de gripa .

Insa ieir am fost la sport o ora la bici eliptica niv 5 - 703 calorii nu imi venea sa cred .

pe data de 1 feb cand a inceput abonamentul meu la sala nu am putut stat nici 7 min . Imi era tare rau si ma simteam ca un bolovan .
Citesc in continuare jurnalul alinei si al slabutie si ale fetelor . incerc sa invat cat mai multe , sa ma motivez si pe mine si mi-am propus ca in curand sa intru in grupa fetelor de 100-110 kg !!

Maine sper ca ma voi simti mai bine si pot merge la sport putin .

Apropo am descoperti si biblioteca slabutelor cu multe multe carti grozave !
Trag concluzia ca pe zi ce trece tot mai tare va iubesc !

Va pup si noapte buna !!
__________________
Jurnal Anculica http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...26-8248-2.html
ancad26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2962 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2445 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1413 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]