Subiect: Jurnal Mika
View Single Post
  #3416 (permalink)  
Vechi 19 apr 2010, 07:34:07
Laura's Avatar
Laura Laura este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 aug 2009
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 37
Dieta: 1700 calorii
Date: 168cm, 59.9kg
Mesaje: 3.843
Aprecieri acordate: 2.890
Am fost apreciat(a) de 1.927 ori in 960 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mika

Citat:
Anterior postat de mika_me Vezi mesajul
Neata laura..dieta merge foarte bine...nu prea reusesc eu sa ating cele o mie de calorii...dar cum la south beach nu trebuie sa le numeri..poate nu e asa grav..eu chiar pap, nu ma infometez deloc...nu pot sa imi umplu stomacul la refuz...doar ca sa fiu in grafic cu caloriile...
tu ce faci?cum merge sportul?dieta?ce ai facut zilelel astea?
Saptamana asta am avut mult de lucru pe afara, desi a ploua, si am facut aproape in fiecare zi start walking3 sau 4 mille su chiar 5, si apoi taebo cardio 35 de minute, sau stepper, si dieta am tinut-o, am mai si calcat pe langa, mai ales ieri......dar rezultatele sunt frumoase
Sper ca si saptamana asta sa o tin bine
Intr-una din zilele trecute cand mi-am facut curatenie prin sifonier, am gasit ascunsi undeva prin spate o pereche de blugi din liceu, tare dragi mie, care din pacate nu-i mai puteam urca mai sus de coapse, si din curiozitate i-am probat, si ce sa vezi.....i-am putut incheia...sunt inca stramti, dar intra pe mine....am fost asa de fericita.........astaa mi-a dat iar putere si ambitie sa merg mai departe cu dieta, desi ma cam saturasem de carne si oua
Sa ai si tu ambitia sa o tii mikule.......o sa vezi si tu rezultate super mai ales la cat sport vad ca faci....felicitari.........esti tare ambitioasa
__________________
Gardianul de care am nevoie - jurnalul meu.