View Single Post
  #343 (permalink)  
Vechi 03 iun 2010, 13:52:44
Flori V.'s Avatar
Flori V. Flori V. este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Mancatul cat mai sanatos si variat
Date: 164cm, 67.8kg
Mesaje: 2.048
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de MIRUTZA Vezi mesajul
Eu ma dau cu crema pentru fermitate, de 2 ori pe zi, dimineata si seara.Imi place crema Dove ptr. fermitate, dar acuma incerc o crema de fermitate de la Elmiplant( de care nu sunt asa multumita).Si sunt absolut sigura, ca desi celulita nu va disparea peste noapte, nu are cum pielea mea va arata din ce in ce mai bine.
Vad ca noi doua avem acelasi target: 10 kg! Super tare. E foarte fain sa stii ca mai sunt atatea fete care incearca sa slabeasca (si reusesc!) si nu esti singura. Uneori ma apuca niste frustrari... offf. Dar fiind aici cu voi sunt sigura ca am sa depasesc toate obstacolele si am sa ajung la mult visata greutate de 55 de kg! Si de ce nu... poate atunci voi visa si mai mult.
Mirutza, multumesc pentru sfat. O sa mai citesc pe aici sa vad ce mai folosesc fetele, ca sa iau o decizie cat mai buna. Eu am folosit in vara trecuta gelul anticelulitic si crema exfolianta de la elmiplant (sper ca nu e reclama), si mi s-au parut bune, insa as vrea sa incerc si altceva, poate cu efecte mai bune. Am pielea uscata si de la atata slabit-ingrasat-slabit etc m-am ales cu niste vergeturi oribile.... ca sa nu mai zic si de scarboasa celulita