Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #345 (permalink)  
Vechi 11 ian 2012, 22:02:41
StefaniaXtr's Avatar
StefaniaXtr StefaniaXtr este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2011
Locaţie: Drobeta Turnu Severin, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Am decis sa incerc Dieta Dukan + sport, dupa ce termin cu alaptatul
Date: 170cm, 63kg
Mesaje: 403
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Citat:
Anterior postat de iki Vezi mesajul
La Multi Ani !
Bine v-am regasit burtici .
Ma bucur ca sunteti bine, in ciuda unor mici evenimente neplacute ce vi s-au intamplat de cand nu am mai trecut pe aici.
Eu am avut un concediu foarte fain. Mai greu a fost sa ma obisnuiesc cu faptul ca nu mai pot merge toata ziua. Eu eram obisnuita in concediu sa ma plimb toata ziua, cu pauza de max 2 ore pe zi. Acum mai mult de 4 ore, in 2 reprize nu se mai poate. Si asa, tot ma dor picioarele. Aaaa, si sa nu uitam de nevoia de toaleta. De la frig si mers pe jos am nevoie sa merg din ora in ora. Dar in rest sunt in regula, in crestere continua, eu la 23 sapt am pus deja 14 kg (4 kg numai in concediu). Sper sa ma mai temperez cu ritmul asta ametitor de crestere
Va las acum, ca am ceva treaba.
Va si va doresc numai bine !
Salutare Iki!
Si eu intampin problema mersului des la toaleta (m-am obisnuit deja), iar pentru picioare am o solutie destul de babeasca (pun o patura / o perna sub picioare, iar seara fac baie cu apa calda si sare mare pentru relaxare). Astfel scap de dureri si nici nu mi se mai umfla picioarele.
Destul de mare ritmul de crester, sa speram ca o sa mai incetineasca putin.
Medicul mi-a spus ca, de obicei cresterea in greutate are loc pana in saptaman 36, dupa care se mentine constanta pana la nastere.
Pupici si ai grija de tine!
Răspuns cu citat