View Single Post
  #3451 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 22:34:52
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Fetelor , ce bine de voi , va uitati la filme.
Pai e corect.............asa, da, da. invartiti cutitul in rana
eu am de invatat. maine am iar lucrare.
Saptamana asta o sa fie mai greu un pic pt ca este si Bia acasa, are vacanta . nu stiu unde ii voi lasa.
Bafta maine si sper sa gasesti o rezolvare si cu cei mici !
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Fulga, am citit si mai devreme de noile achizitii, scrisesem un mesaj lung dar s-a stersSa le purtati sanatosi, imi dau seama ce efect super au, gri si negru imi place mult si mie, cu pete de culoare din fructe uscate si alte elemente de design cred ca o sa fie super, deabia astept pozele
M-ai facut sa rad cu cumnata care alerga gastele, numai tu puteai sa o pui s afaca asa cevaSper toata munca asta de lamurire sa aiba rezultate bune
Imi pare rau de sotul tau, ca a slabit asa multCum mai sunt analizele lui?
O seara buna, scumpo!
Da Emy se vede bine,dar nu cat am vrea noi ,ca a ramas jumate mobila din cea veche si are alta culoare si nu avem cui sa o vindem ca este noua de 2 ani ,dar nu a fost folosita ! O sa fac poze cu ce am luat,astept sa vina sarbatorile ca atunci fac si bradul si poate se vede mai bine !
Asa a zis si al meu ,ca numai eu puteam sa-i cer sa faca asta ,ieri am pus-o sa alerge cocosul si nu vroia sa cante si sa o fac sa rada i-am zis ca nu o cred pana nu canta cocosul .Mie foarte draga si toata casa a vazut acum cat de mult o iubesc,ei nu mai au putere sa lupte cu ea ! Este derutata complect ,nici nu mai stiu cum sa o iau ,sincer,acum tip la ea ,in urmatoarele 10 minute o impac si vb calma cu ea ! Mi-ar parea rau sa renunte si sa o ia de la capat,el nu o sa se schimbe niciodata,dar ea il iubeste si este naiva si crede ce-i zice el !
Sincer nici nu a mai facut analizele de frica ,ca se vede pe corpul lui ,in ultima luna din cauza ei a slabit enorm ,mai rau este ca nu mai papa deloc de 2-3 zile ,giuguleste foarte putin seara cand ne linistimsi inainte manca de rupea ! Imi fac griji pentru el ,dar nu am nici o putere ,nu stiu cum sa ma mai impart,daca ai vedea cum arata telefonul meu dupa o zi,cate mesaje si apeluri ...de la toti ..Multumesc Emy stiu ca a ta o sa fie oricum frumoasa seara alaturi de sotul tau grijuliu .
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Fulgule, cred ca o sa fii o fericita cand o sa plece cumnata in Spania.
sa ai o seara linistita !
Va spun si eu noapte buna si va trimit niste ingerasi sa aiba grija de voi.
Da ,o sa fiu ,dar numai sa plece ,seara asta o sa fie linistita ca inchid toate telefoanele din casa !
Eu am un ingeras langa mine dar 2 nu strica !
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Eu ma uit la o emisiune cu crime nerezolvate
Emy si mie imi plac mult emisiunile astea ! Mereu le urmaresc !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]