Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #3451 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 22:34:52
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Fetelor , ce bine de voi , va uitati la filme.
Pai e corect.............asa, da, da. invartiti cutitul in rana
eu am de invatat. maine am iar lucrare.
Saptamana asta o sa fie mai greu un pic pt ca este si Bia acasa, are vacanta . nu stiu unde ii voi lasa.
Bafta maine si sper sa gasesti o rezolvare si cu cei mici !
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Fulga, am citit si mai devreme de noile achizitii, scrisesem un mesaj lung dar s-a stersSa le purtati sanatosi, imi dau seama ce efect super au, gri si negru imi place mult si mie, cu pete de culoare din fructe uscate si alte elemente de design cred ca o sa fie super, deabia astept pozele
M-ai facut sa rad cu cumnata care alerga gastele, numai tu puteai sa o pui s afaca asa cevaSper toata munca asta de lamurire sa aiba rezultate bune
Imi pare rau de sotul tau, ca a slabit asa multCum mai sunt analizele lui?
O seara buna, scumpo!
Da Emy se vede bine,dar nu cat am vrea noi ,ca a ramas jumate mobila din cea veche si are alta culoare si nu avem cui sa o vindem ca este noua de 2 ani ,dar nu a fost folosita ! O sa fac poze cu ce am luat,astept sa vina sarbatorile ca atunci fac si bradul si poate se vede mai bine !
Asa a zis si al meu ,ca numai eu puteam sa-i cer sa faca asta ,ieri am pus-o sa alerge cocosul si nu vroia sa cante si sa o fac sa rada i-am zis ca nu o cred pana nu canta cocosul .Mie foarte draga si toata casa a vazut acum cat de mult o iubesc,ei nu mai au putere sa lupte cu ea ! Este derutata complect ,nici nu mai stiu cum sa o iau ,sincer,acum tip la ea ,in urmatoarele 10 minute o impac si vb calma cu ea ! Mi-ar parea rau sa renunte si sa o ia de la capat,el nu o sa se schimbe niciodata,dar ea il iubeste si este naiva si crede ce-i zice el !
Sincer nici nu a mai facut analizele de frica ,ca se vede pe corpul lui ,in ultima luna din cauza ei a slabit enorm ,mai rau este ca nu mai papa deloc de 2-3 zile ,giuguleste foarte putin seara cand ne linistimsi inainte manca de rupea ! Imi fac griji pentru el ,dar nu am nici o putere ,nu stiu cum sa ma mai impart,daca ai vedea cum arata telefonul meu dupa o zi,cate mesaje si apeluri ...de la toti ..Multumesc Emy stiu ca a ta o sa fie oricum frumoasa seara alaturi de sotul tau grijuliu .
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Fulgule, cred ca o sa fii o fericita cand o sa plece cumnata in Spania.
sa ai o seara linistita !
Va spun si eu noapte buna si va trimit niste ingerasi sa aiba grija de voi.
Da ,o sa fiu ,dar numai sa plece ,seara asta o sa fie linistita ca inchid toate telefoanele din casa !
Eu am un ingeras langa mine dar 2 nu strica !
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Eu ma uit la o emisiune cu crime nerezolvate
Emy si mie imi plac mult emisiunile astea ! Mereu le urmaresc !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3452 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 22:46:08
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
multumesc , draga mea
maine o sa vina sotul mai repede. marti si miercuri cred ca o sa stea nepoata mea, cred ca e libera . asta seara mi-am dat seama ca fetita mea are vacanta .
ma descurc eu ca sunt fata descurcareata, altfel nu ma apucam de scoala la 34 de ani
Aici ai dreptate nu te contrazic ,si ai gasit si rezolvarea cu ingerasii cum cine sa stea cu ei !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

Si eu sunt scarboasa ,dar de al meu nu mi-a fost deloc scarba,cred ca eram in stare sa-i mananc si rahatul
Ce haioasa ai fost !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fulgule mic,ai fost ocupata ,ai facut si cumparaturi.Ce m-as bucura sa ne dai vesti bune de cumnata ta. Ai scapat de prietenul ei? a venit ma-sa sa-l ia?
Aly meu nu a venit nimeni dupa el ! Si nici nu vine ,sau saturat toti de el si de relele care le face de ani de zile ! Asa ca nimeni nu mai vb cu el in afara de mine,cumnata si al meu,nu imi vine sa-l las asa singur si il ajutam sa treaca peste situatie cum putem la telefon,i-am zis ca pana nu se cuminteste nu o aduc acasa ,si mereu zice uite sunt cuminte,intradevar de cand am dus-o este cuminte,dar a mai stat el cuminte si 1 luna si pe urma a inceput iar cu amenintari...si purtari urate cu ea,deci la mine nu mai tine nimic,pot sa-l vad lesinat ca nu o mai aduc acasa !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3453 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 22:57:55
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Gata fetele ies,am ajuns la zi cu citit si raspuns,am intrat si am zis ca ies repede dar de unde aici am ramas ! Noapte buna inca o data !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3454 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 07:39:07
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Neata fete dragi,eu am putina treaba dimineata dar il las deschis ! O saptamana plina de realizari !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3455 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 08:21:10
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Neata fete dragi,eu am putina treaba dimineata dar il las deschis ! O saptamana plina de realizari !
multumim , la fel si tie. Fulgulet
eu mi-am baut cafeaua, o sa pun mancarea la foc, sa pape copiii apoi o sa mai invat.Am invatat si aseara , am fost cuminte . cand m-am pus in pat repetam in gand ce am invatat.
Va doresc si eu o saptamana frumoasa si duminica sa fim mai slabute !
feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3456 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 08:21:10
david's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Buna Dimi fetite dragi,ce dor mi-a fost de voi,merg sa citesc din urma!
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3457 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 08:22:06
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna Dimi fetite dragi,ce dor mi-a fost de voi,merg sa citesc din urma!
te pupam Vidia
feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3458 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 08:23:57
angela av's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Neata fetele mele dragi...o sapt.linistita si cu bucurii va doresc...intru sa citesc sin urma si am ce citi..nu am intrat de vineri de la pranz...
  #3459 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 08:33:58
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna Dimi fetite dragi,ce dor mi-a fost de voi,merg sa citesc din urma!
Buna Vidia ! Si noua de tine !
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
multumim , la fel si tie. Fulgulet
eu mi-am baut cafeaua, o sa pun mancarea la foc, sa pape copiii apoi o sa mai invat.Am invatat si aseara , am fost cuminte . cand m-am pus in pat repetam in gand ce am invatat.
Va doresc si eu o saptamana frumoasa si duminica sa fim mai slabute !
Eu nuu slabuta ! Nu vreau ! Sa stii Felicia ca eu nu ma mai pot lasa de cafea deloc de o saptamana beau cate o cescuta mica mica,nu este mult si nu imi face rau deloc,dar parca simt ca nu mai am un stil de viata sanatos ! Ma obisnuisem,nu baut,nu fumat...ma obisnuiesc eu ! Pupici dulci !
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Neata fetele mele dragi...o sapt.linistita si cu bucurii va doresc...intru sa citesc sin urma si am ce citi..nu am intrat de vineri de la pranz...
Angi drag si scump ,sper ca esti mai bine ca mine ! .Si eu ma apuc sa calc acum cateva ! Si mai vb ! Acum beau suculet de citrice si rontai cereale !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3460 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 09:10:01
david's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
multumim , la fel si tie. Fulgulet
eu mi-am baut cafeaua, o sa pun mancarea la foc, sa pape copiii apoi o sa mai invat.Am invatat si aseara , am fost cuminte . cand m-am pus in pat repetam in gand ce am invatat.
Va doresc si eu o saptamana frumoasa si duminica sa fim mai slabute !
O saptamana frumoasa Felicia!

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Neata fete dragi,eu am putina treaba dimineata dar il las deschis ! O saptamana plina de realizari !
Multumesc Fulgulet pentru ceai ,il iau tot eu iar cafeaua pentru cele ce o consuma!

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
fete dragi, va pup, va urez o noua saptamana pe placul vostru, nopate buna, pe maine!
Multumesc si tie Emy!

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fulg mic ,eu asa cuminte am fost ,am ppat frumos,am rezistat la toate tentatiile,am facut 50 min de bicicleta .
Acum ies sa le tai unghiile la ai mei. Parca as avea doi copii si mici. Asa urat isi taie amandoi unghiile,trebuie sa-i urmaresc ,mai bine le tai eu,sa fie frumosi.
Te pup,iubita mea cu suflet bun.
Si eu patesc asa cu fetita ,tot eu i le tai

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Noapte buna fetele...ma bag la film..
Iar nu merg caloriferele....iar n-am caldura..
Imi pare rau pentru tineo imbratisare poate te incalzeste

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna seara fete dragi si scumpe ! Sa va zic cum a fost ziua mea !
Vorbit cu cumnatica la tel din 2 in 2 ore sa fiu sigura ca nu o tuleste ,si ca sa imi dau seama ca este acolo o pun sa mearga in curte cand vorbim la tel si sa alerge gastele sa le aud cum macane ! Asa imi dau seama ca este acolo !
Plecat la mami ,pe urma la curte si dupa la cumparaturi ,azi am cumparat draperii noi ,sunt pe fond gri sidefat cu model negru ,se vede tare frumos ,peretii sunt de culoare galbena si covorul gri si masutele negre care le-am cumparat si fotoliile negre tot noi ,o sa incerc sa fac poze si sa le pun la privat,dar trebuie sa calc maine draperiile ,mi-am luat si inca 9 globuri ,plus al meu o pereche de blugi ca a slabit rau si nu-i mai vine nici cei care ia cumparat saptamana trecuta ! Sunt un pic obosita ,la joc nu ne-am jucat deloc ,merg sa-mi fac o salata si la dus cu mine ! Pup dulce toate fetele si va doresc noapte buna !
Asa am facut noi ieri ia venit sotului sa schimbam covoarele din casa zis si facut ,am iesit in oras si am cumparat in camera copiilor si laving si saptamana viitoare la noi in dormitor ,vrea sa schimbam si draperiile cred ca s-a scantit,abia le-am schimbat de un an jumate si mie imi plac nu vreau sa le schimb ,dar ma mai gandesc

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
fetelor, am scris o groaza da mi-a disparut mesajul iar.urasc cand se intampla asta
NU mai o iau de la capat
Va ziceam ca aici e f frig si ca am luat md in oras la bar, azi m-am incumetat sa ies, rusii isi pregatesc valizele...Acum o sa papam si stam la caldurica, ne relaxam, ca de maine am o gramada de treaba..
va pupam pe fiecare in parte si va uram o duminica superba
Si nu mai stiu ce mai era..
Fug sa-l ajut azi la gatit pe al meu, o sa papam carnita gratar cu salata si ceva garnituri de broccoli si pastai
Pupi pupi la toate fetele!
Noi oricum te iubim chiar daca ne uiti pe vreo una

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Eu voiam sa-l ajut pe al meu cu mancarea, da m-a gonit din bucatarie..
Mai ma uit pe aici pe net..e ceva nteresant la Tv?
Ma bucur pentru voi ,dragoste eterna va doresc

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
salutare !
Am fost pe afara cu copiii , am stat 2 ore.
E frumos la Brasov, e cald, soare..
Merg sa-mi pun copiii la nani.
pup
Si la mine a fost ieri frumos



Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Neata fetele mele dragi...o sapt.linistita si cu bucurii va doresc...intru sa citesc sin urma si am ce citi..nu am intrat de vineri de la pranz...
Neata Angy si eu am intrat abia azi de vineri si am avut de munca credema
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
comunitate, diete, femei, greutate, kilograme, prieteni, relatii, sanatos, slabire


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Hai sa ne cunoastem mai bine :) Luna Jocuri pe forum 283 04 iul 2012 21:49:59
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4242 23 sep 2010 07:42:01
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole