View Single Post
  #3467 (permalink)  
Vechi 14 mar 2013, 12:36:19
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de alicealicer Vezi mesajul
fetelor azi am facut prostie cat mn de mare,citisem undeva ca avem voie un iaurt de fructe pe zii,bineinteles de 0,1%grasime si de dimineata simteam nevoia de cv racoros si dulce si mi-am luat un activia de ananas 0,1 grasime si am papat,am citit eu ce contine dar sincer nu am inteles mare lucru,am zis ca daca e degresat e ok.dupa care am mai citit pe net de alimentele tolerate la dieta asta si am vazut ca avem voie iaurt de fructe dar fara fructe in el si fara fructozafix ce avea cel pe care l-am mancat eu,sunt atatea contraziceri la dieta asta ca imi vn sa ma dau cu capul de pereti,am momente cand nu mai inteleg nimik.acum nici nush ce sa fac,ar trebui oare sa o iau de la capat cu atacul?
Nu iti fa probleme pentru un iaurt,continua de unde esti ca nu iti dauneaza cu nimic un iaurt.de preferat e sa-ti cumperi fructe de padure delea congelate,iaurt degresat si le frulezi tu,cu putin indulcitor si asa esti sigura de ce papi
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante
Acest membru apreciaza mesajul lui azra:
alicealicer (14 mar 2013)