Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #3474 (permalink)  
Vechi 14 apr 2011, 14:38:55
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
ce ma amuza,toti imi spun "sefa" mai noutoti prietenii ma referpai de iubi m-am despartit pt caaa...nici eu nu stiu exact..a fost mai mult ideea lui ce m-a enervat teribilsi eu simteam ca scartaie,dar vroiam eu sa-i spun lui asta,nu lui mie..dar ca de obicei..apreciezi ce ai avut dupa ce ai pierdut..asa si eu cu el..si el cu mine...si acum ne invartim amandoi aiurea..eu cand am zis pa,am zis pa in schimb..mi-a parut rau..dar acum dupa cum am spus caut finalisti...de iesit ies de 3 ori pe saptamana in clubsaptamana asta cred ca voi iesi in seara asta si maine seara...
cat despre carte...cred ca ma apuc sa o scriu cand ma voi simti eu super divaprin vara asa credca sa punem poze si cu noi in bikini pe plaja
tu prin oras pe unde?un suc sau clubareala?
Pupici!
aham inteleg orgoliul de a nu fi parasita...ehh lasa k trece...si bine faci k odata ce ai pus punct ramane pus...ciorba reincalzita nu e niciodata buna...deci keep going...k barbati sunt cata frunza si iarbaeu la mancat am iesitk aici lumea nu iese la suc ci la halit...am mancat k purcelusul dar m-am simtit bine...am ras cum nu o mai facusem de mult timp...asa k nu regret nik
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......