View Single Post
  #3480 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 22:12:42
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de bety Vezi mesajul
Buna dimineataa , vin cu un minus de 2 kg in aceasta saptamana.......nu imi vine sa cred .......cand am vazut 79.5 pe cantar....... uf ,ce bine este......
Asa ca azi imi permit o zi de rasfat,nu ?
Felicitari Bety!!!ma bucur ca au aparut repede rezultatele,asa ca la vara vei avea corpul mult visat
Cat despre rasfat....si eu am duminica un mic moment dinasta,daca nu saptamanal macar la 2saptamani tot se inampla...
Citat:
Anterior postat de alicealicer Vezi mesajul
felicitari Bety,stiu senzatia cand vezi minus pe cantar,bineinteles ca meriti un rasfat azi,am si eu o intrebare fetele,mi-a adus sotul azi niste pui de tara,ia cumparat vii de la cineva si ia taiat el,nu de fata cu mn ca lesin la chestiile astea,si vroiam sa va intreb daca ar merge sa imi fac o ciorbita cu legume din el,faza e ca nush daca trebuie sa ii dau jos pielea cand il fierb sau dupa?de mancat stiu sigur ca nu am voie dar vroiam sa stiu daca pot fierbe cu piele si dupa sa o dau jos,va pupik si o zii minunata va doresc
Normal la dukan se da jos inainte de a pune la fiert,ca nu e permisa deloc grasimea
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui azra:
alicealicer (18 mar 2013), lacra81 (18 mar 2013)