View Single Post
  #35 (permalink)  
Vechi 12 oct 2010, 22:04:42
huskygirl19's Avatar
huskygirl19 huskygirl19 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 21 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Monti-Incarcatura Glicemica-Hipocaloric
Date: 169cm, 75kg
Mesaje: 1.484
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca slabutelor care tin Dieta cu incarcatura glicemica

Citat:
Anterior postat de sunshine Vezi mesajul
Buey deci pe cuvant, am vreo 2 luni de cand n am mai mancat
Si ii asa bun... ai mancat pana acum? La gust e mai bun ala cumparat decat ce fac eu acasa
Il iau de la mega image preparat acolo si la ingrediente nu este nimic f daunator, in afara de ulei vegetal..
am facut si eu de 2 ori...dar l-am facut ca pe fasolichea batuta....fierb boabele de naut....le bag in blender cu ulei, sare, piper si usturoi pisat. stiu ca tu parca il faceai cu faina de naut....oricum...cu reteta mea chiar nu a facut nimeni diferenta intre fasole batuta si humus...nu si-au dat seama pana nu le-am spus
Am mancat intr-un restaurant turcesc si am papat humus ca la mama lui...cu lipie...o nebunie...si avea un gust f special...adica niste condimente pe care nu le-am depistat
huskygirl19, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
huskygirl19, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1744 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1227 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 711 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat