View Single Post
  #3523 (permalink)  
Vechi 11 mar 2014, 22:24:13
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de butterfly30 Vezi mesajul
am mai povestit aici pe site..nasa mea a pierdut 3 sarcini, una aproape de 7 luni pana sa faca baietelul. cred ca unora le e dat sa traga mai mult pentru ce isi doresc, nu ma intreba de ce. mai am o ruda indepartata care de la 25 la 35 de ani a facut tot ce se pute si nu a ramas insarcinataa. la 35 s-a programat la fiv. s-a dus acolo si cand i-au facut analizele...era gravida!!! a venit frumos acasa si are un baietel sanatos si obraznic de nu se poate.
Sper sa nu fac parte din categoria asta si sa fie doar o intamplare...mi-as dori sa nu mai merg la monitorizari si chiar daca mai tarziu, sa raman intamplator si sa fie cu succes

Deocamdata fizic nu am nimic, ovulez, am toate la locul lor, daca si ultimele analize imi ies bine asa a fost sa fie...dereglarile mele hormonale sunt pe fond de stres in mare parte, psihic este foarte solicitant locul meu de munca, trebuie sa ai nervi de otel...incepand cu clientii si terminand cu sefii.
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui LOREDANA99:
CCristina D (11 mar 2014)