View Single Post
  #353 (permalink)  
Vechi 03 iul 2011, 18:53:02
ana303maria's Avatar
ana303maria ana303maria este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 19 mar 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Scarsdale
Date: 165cm, 90.3kg
Mesaje: 850
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 41 ori in 20 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Fetelor, aratai extrem de bine. M-am repetat cu comentariul, dar asta e adevarul. Aratati f bine si va felicit din suflet pt rezultate si pt ca ati fost serioase si ati muncit constant! Asta e cel mai important.
Eu, ca de obicei, am ceva probleme... Tocmai azi, cand sa ma cantaresc... cantarul nu mai merge... Nu mai are baterii.... S-a tot urcat Dave pe el, l-a tot trantit si azi cand sa ma urc pe el, cum ma urcam cum se stingea automat... Azi nu am de unde sa cumpar baterii, dar dc nici maine dimineata nu am cum nsa fac rost, ma cantaresc pe celalalt mecanic, dar ala arata un pic mai putin decat realitatea. De aceea am evitat sa ma cantaresc pe el. Eu azi am avut azi pe el 74 fix si mi-am setat la greutate ca am slabit doar 100 g pt ca sigur am undeva la 74.5-7 (arata cam cu 500 g mai putin). O sa revin maine cu pozele ca sa vedeti diferenta (daca se vede, las la aprecierea voastra)
ana303maria, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2160 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1643 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1386 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]