View Single Post
  #3533 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 16:51:41
nanei's Avatar
nanei nanei este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2010
Locaţie: bacau, Romania
Vârsta: 46
Dieta: 1200-1250cal pe zi
Date: 170cm, 72.3kg
Mesaje: 606
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 159 ori in 46 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Saluatre fetele.iar am aparut dupa o lunga absenta.am avut multe evenimente.
1.pe 25.10 a fost ziua copilului meu si am avut pe 24 musafiri.fa mancare prajituri ...stiti cume e .vineri acum a plecat sotul meu in danemarca si cu o sapt inainte nu am fost buna de nimik.am plans la servici cat am putut ca sa nu ma vada el.vineri noaptea la ora 1 am plecat sprebacau ca sa il duc la microbuz.smabata dim m-am trezit la ora 6 si am fugit la serv unde am avut cons pana la ora 12 noaptea.ieri i-am oragnizat o petrecere lui andrei cu colegii de clasa la o casa unde se fac petreceri pt ei.adik au fost 2 doamne care s-au imbarcat in vrajitaore ,pe ei i-a imbracat in vrajitori,vampiri si i-a distrat 4 ore de i-am luat loearca de acolo.am venit acasa si copilul meu ainceput sa planga si sa imi izca ca a fost frumoasa petrecerea dar e trist ca nu a fost si tati acolo.m-am dsu in bucatarie si i-am zis ca am treaba ca m-a paucat plansul instantaneu.asa ca asta am facut eu in ultmul timp .sunt intr-o stare ff proasta.de ingrast nu m-am mai ingrast si nici nu am slabit ma scald intre59-60de kg.vad ca voi ati scris o gramada vraeu sa citesc sa vad ce ati facut.azi am avut si inventar asa ca sunt rupta .si fizic si psihic.va pup dulce si sper sa fiti bine toate si cu rezultate frumoase.pupici un mil pt toate.
nanei, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1677 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1160 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 903 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]