Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #3531 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 16:11:12
crina38's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: low calorie
Date: 172cm, 86.9kg
Mesaje: 3.939
Aprecieri acordate: 27
Am fost apreciat(a) de 244 ori in 122 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Crina ,chiar vreau sa fiu cuminte,sa-mi demonstrez ca mai pot slabi si la 40 de ani.

auzi..dar pana acum ce am facut nu asta am demonstrat.....
__________________
Drumul catre 68kg!!!

Nu ma las ! Anul asta am 68 kg !!!
Start JOI 16.06.2016
crina38, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2099 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 808 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3532 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 16:48:36
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Bafta maine si sper sa gasesti o rezolvare si cu cei mici !

Da Emy se vede bine,dar nu cat am vrea noi ,ca a ramas jumate mobila din cea veche si are alta culoare si nu avem cui sa o vindem ca este noua de 2 ani ,dar nu a fost folosita ! O sa fac poze cu ce am luat,astept sa vina sarbatorile ca atunci fac si bradul si poate se vede mai bine !
Asa a zis si al meu ,ca numai eu puteam sa-i cer sa faca asta ,ieri am pus-o sa alerge cocosul si nu vroia sa cante si sa o fac sa rada i-am zis ca nu o cred pana nu canta cocosul .Mie foarte draga si toata casa a vazut acum cat de mult o iubesc,ei nu mai au putere sa lupte cu ea ! Este derutata complect ,nici nu mai stiu cum sa o iau ,sincer,acum tip la ea ,in urmatoarele 10 minute o impac si vb calma cu ea ! Mi-ar parea rau sa renunte si sa o ia de la capat,el nu o sa se schimbe niciodata,dar ea il iubeste si este naiva si crede ce-i zice el !
Sincer nici nu a mai facut analizele de frica ,ca se vede pe corpul lui ,in ultima luna din cauza ei a slabit enorm ,mai rau este ca nu mai papa deloc de 2-3 zile ,giuguleste foarte putin seara cand ne linistimsi inainte manca de rupea ! Imi fac griji pentru el ,dar nu am nici o putere ,nu stiu cum sa ma mai impart,daca ai vedea cum arata telefonul meu dupa o zi,cate mesaje si apeluri ...de la toti ..Multumesc Emy stiu ca a ta o sa fie oricum frumoasa seara alaturi de sotul tau grijuliu .:-

Da ,o sa fiu ,dar numai sa plece ,seara asta o sa fie linistita ca inchid toate telefoanele din casa !
Eu am un ingeras langa mine dar 2 nu strica !

Emy si mie imi plac mult emisiunile astea ! Mereu le urmaresc !
Fulgu, cred ca o sa fie f frumos in casa la tine de sarbatoriMulta sanatate lui ingerasul tau chelios, cred si eu ca se consuma pt ea
Pupici si spor la treaba azi!


Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna Dimi fetite dragi,ce dor mi-a fost de voi,merg sa citesc din urma!
Buna, Vidia, asa e in weekend , intram mai rar, dar acum vine iarna si uite ca ne sttrangem mai mult pe langa computerO zi buna!

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
multumim , la fel si tie. Fulgulet
eu mi-am baut cafeaua, o sa pun mancarea la foc, sa pape copiii apoi o sa mai invat.Am invatat si aseara , am fost cuminte . cand m-am pus in pat repetam in gand ce am invatat:.
Va doresc si eu o saptamana frumoasa si duminica sa fim mai slabute !:-
Ai febra de ieri?sa ai bafta azi la examen!

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Neata fetele mele dragi...o sapt.linistita si cu bucurii va doresc...intru sa citesc sin urma si am ce citi..nu am intrat de vineri de la pranz...
Ne-ai lipsit, Angela, chiar daca pe aici a fost mai liniste, asa e in weekendO zi frumoasa!

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Buna dimineata:! Fete dragi, am musafiri in vizita...cu toate astea am slabit 400 g saptamana trecuta! Masuratorile m-am hotarat sa le fac lunar. Voi ce rezultate aveti?
Felicitari, Dana, pt scadere!!!Chiar daca imi vine s ate cert ca te cantaresti cu musafirii..nu e deloc credibil ce-ti arata acuma, sigur ai mai putin
Eu astept sa-mi treaca rusii(o mai lalaie asa cred ca vreo 2 zile)si pe urma ma cantaresc, ma masor, schimb si tikerul si incep iar dieta cum trebuiie

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
neata fetelor!!!!!
e asa urat in Bucuresti..ceata....

angela sa stii ca am fost cuminte si nu am mai mancat noaptea de atunci din 21 oct...ma tot mir cum reusesc......ce inseamna sa-ti pui ceva in gand...sa vrei ceva!!!!
Felicitari, Crina, daca erai acum langa mine te strangeam asa tare de-ti scoteam sufletulNu te mai mira, incearca nici sa nu te mai gandesti, ca si cum nu ar mai exista acest episod cu sculatul noaptea

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
haideti sa va zic ce am facut: sambata cand era frigul mai frig...dimi pe la 07.45 ma duc si alerg si cum eu sunt infundata pe nas de dimi ( am o rinita) am tras aer numai pe gura....De samb sera m-a luat un rau: gat, cap....nas..de toate am racit de nu m-am vazut!!!.Am ternminat cu alergatul pana la primavara ca mai sunt si alte sporturi de facut.
Duminica am facut 35 min bici si am transpirat ca naiba si de la medicamente si de la efort, dupa care am facut o baie , lunga, fierbinte si m-am bagat in pat....Dupa vreo 30 min am mancat de pranz si m-am simtit muuult mai bine!!!!
Azi dimi vroiam sa ma cantaresc ca mie mi se pare ca s-a mai tras burta() de la bolit!) dar a intrat al meu mai devreme in baie.......Maine vreau sa ma cantaresc
Sa stii, Crinuta, ca si eu am acum o bentita pe urechi, sambata am fost la bar si batea vantul, dar era cald si nu prea am bagat de seama, azidimineata am observat ca ma doare iar urechea aia cu otita..asa, cand inghit, sau daca apas acolo cu mana..Nu e durerea mare, dar mi-e f teama sa nu ma apuce din nou, asa ca m.am imbracat bine si mi-am pus si o bentita pe cap..Sper sa iti fi trecut dupa baita aia fierbinte, iti tin pumnii si la dentist, sa termini odata pt totdeauna si sa te duci la medic ca mine, numai pt controale de 2 oripe an..(in febr tre sa ajung si eu, ce mi-e urat)O zi buna!

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor ,am rezolvat gestiunile ,au plecat comisiile la inventar.Am emotii pt. al meu ,si el are inventar si azi si maine,si nu prea imi place comisia lui.
Azi dimineata aveam mai mult la cantar 56.5. Ieri am pedalat 50 min.,azi merg la aerobic.
Ali, nu temai cantari in fiecare zi, doar stii ca e normal sa oscileze, in functie de sarat mananci, cum "golesti rezervorul" , cat de aproape esti de rusi.. Miercuri tinem iar zi de fructe, da^?Pup si tie, o zi buna!

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Asa ghinion ... S-a stricat ceva la centrala..: AM 14 grade in casa .

Mda..eu se pare ca incet incat va trebui sa ma calesc:


PUP



M-am imbracat ..am dormit cu pulover peste pijama..dimineata ma durea in gat..
Asa m-am saturat de fazele astea cu centrala..
Ba nu ne dadea ea caldura, ba se strica centrala..ba ba..si iarna nici n-a inceput.
SI eu si al meu ne-am scarbit sa tot mergem jos sa ne rugam pt una si alta..dar unde sa ne mutam in mijloc toamna- iarna?
Pup




Eu nu m-am putut cantari azi ..ca trebuia sa ma dezbrac si era prea frig.. Cred ca in ritmul asta , ma mai cantaresc la primavara
Pup.

O saptamana frumoasa fetele!
Eu gatesc ....dar sunt prin zona.
Pup.
Buna, Roxy, ce semanam moi, in multe sa stii..Si eu am mereu picioarele reci, chiar si cand e f cald in casa, euzic ca sunt inalta si pana ajunge sange cald de la inima la extremitati..se raceste pe drumNU cred ca e d ela fumat, ca eu nu am fumat niciodata..
Sper sa rezolvi cu caldura, te cred ca nu te mai cantaresti, daca e asa frig in casa..Eu ma incalzesc cu treaba, sunt la faza de golit si sters rafturi in bucataria de jos, in timp ce al meu muta mobila din sufragerie..ma mai cheam sa-l ajut la ce nu poate
Cred ca esti la masa, ca nu mai esti onO saptamana minunata!

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Am atasat pozele de saptamana trecuta, acum merg sa aspir in toata casa, sa fac ordine, sa strang hainele de pe funie etc. Mai trec pe aici, sunt cu ochisorii pe voi!
Si tu esti harnicuta..am inceput toate saptamana bine, nu e una care sa stea degeabaFug s avad pozele si pe urma back to work si eu

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Da Crina sunt la serv.inca nu am avut timp sa mananc si nici sa le raspund la toate fetele....e luni si e nebunie mai ales ca maine nu sunt ,merg la Deva sa semnez un contract de comodat si alte probleme legate de serv..........
Asa sa va spun ce-am facut eu de vineri........am zugravit,o camera si un hol..azi o sa-mi fac curatenie...mi-a zugravit prietenul la cea mare....sambata seara am fost intr-un cartier mai saracut de am dat de pomana a fost sambata mortilor ,dupa care am plecat la socrela seara pe la 20;30....am ajuns destul de tarziu acasa franta de oboseala....duminica am fost la real la cumparaturi....mi-am cumparat un birou,produse pt. curatat ceva de mancare si s-au dus 9 milioane....
Tot mai ai de facut..crezi ca termini tot pana la craciun?Bine ca viitorul ginere iti mai da si el o manaSa ai spor, Angela, o saptamana frumoasa!

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Am facut curat la perusi. Lala mai are doar 2 oua, nu stiu ce a facut cu celelalte 2, nici o urma... Asta e, ei sunt sanatosi toti 4, asta e important! Le-am fiert apa pe toata saptamana, am udat florile, am pus un pui de trandafir in pamant (o crenguta rupta din greseala, avea mustati de vreo 2 saptamani), am sters geamul la bucatarie, de acum pun la spalat perdeaua de la bucatarie si incep aspiratul. Pupici!
treaba..treaba, si iar treaba

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Gata am terminat de calcat draperiile noi ,mare chin sunt 100% poliester si imi era sa nu le ard ! Dar au iesit ok,ca au stat impachetate si aveau dungi drepte ! Acum ma cocot sa le pun !

Ce frumos ,eu sunt inebunita sa schimb prin casa si sa mut totul de la locul lui ! As face asta la 1 luna,dar se duce si parchet si tot ! Noi am renuntat la perdele si am pus doar draperii

Felicitari Dana !

Buna ,fara treaba nu ma simt bine ! Multumesc la fel !

Asa sa-i pupacesti mult,mult .
Ramane de vazut ce si cum cu ea ! Parca nu mai am nici putere si nici nu mai vreau sa imi bat capul cu ea ! Azi am o stare de blegeala ! Nu ma mai misca nimic ,nici chef sa ma enervez nu mai am ! Multumim de urare ,din fericire eu ma numar printre norocoasele care au deja pe cineva asa !
Si eu, si euPai dred si eu ca te simti blegita, te-ai epuizat si psihic si fizic zilele asteaAr cam fi timpul sa inchizi de tot tel, sa nu mai raspunzi la nimeni si sa te ocupi doar de tine si de ingerasul tau
Pupi



Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Vidia,uneori am impresia ca timpul trece prea repede....e aproape ora 12 si eu deabea acum sper sa reusesc sa manac...am lapte cu multicereale....de dimineata am baut un ceai de coada soricelului mi-am facut o cana cu suc de mar si atat...speram sa manac dupa ce ajung la serv...de unde atata bucurie...
Fetele maine facem 25 de ani de la casatorie..nu pot sa cred...o viata de om....
LA MULTI ANI, Angela, sa fiti sanatosi si fericiti!!!

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Fete dragi eu ies un pic pana la cumparaturi maxim 1 ora si revin,nu mai am fructe deloc ! Si imi este fomica si nu am chef de salate...vreauuuuuu fructeee ! Angi drag nu te uit ,dar am tel ocupat de toata lumea,inchid la unul suna altul ! Cred ca o sa fug pe luna !
sa iei corcoduseLa mine gata, s-au terminat, chiar la tanc, ca mi s-au copt mandarinele si portocalele, demaine incep sa culeg si sa fac suc dimineata, toata iarna fac asa, desi la MOnty nu e indicat
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3533 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 16:51:41
nanei's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2010
Locaţie: bacau, Romania
Vârsta: 46
Dieta: 1200-1250cal pe zi
Date: 170cm, 72.3kg
Mesaje: 606
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 159 ori in 46 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Saluatre fetele.iar am aparut dupa o lunga absenta.am avut multe evenimente.
1.pe 25.10 a fost ziua copilului meu si am avut pe 24 musafiri.fa mancare prajituri ...stiti cume e .vineri acum a plecat sotul meu in danemarca si cu o sapt inainte nu am fost buna de nimik.am plans la servici cat am putut ca sa nu ma vada el.vineri noaptea la ora 1 am plecat sprebacau ca sa il duc la microbuz.smabata dim m-am trezit la ora 6 si am fugit la serv unde am avut cons pana la ora 12 noaptea.ieri i-am oragnizat o petrecere lui andrei cu colegii de clasa la o casa unde se fac petreceri pt ei.adik au fost 2 doamne care s-au imbarcat in vrajitaore ,pe ei i-a imbracat in vrajitori,vampiri si i-a distrat 4 ore de i-am luat loearca de acolo.am venit acasa si copilul meu ainceput sa planga si sa imi izca ca a fost frumoasa petrecerea dar e trist ca nu a fost si tati acolo.m-am dsu in bucatarie si i-am zis ca am treaba ca m-a paucat plansul instantaneu.asa ca asta am facut eu in ultmul timp .sunt intr-o stare ff proasta.de ingrast nu m-am mai ingrast si nici nu am slabit ma scald intre59-60de kg.vad ca voi ati scris o gramada vraeu sa citesc sa vad ce ati facut.azi am avut si inventar asa ca sunt rupta .si fizic si psihic.va pup dulce si sper sa fiti bine toate si cu rezultate frumoase.pupici un mil pt toate.
nanei, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1677 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1160 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 903 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3534 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 17:04:40
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
Saluatre fetele.iar am aparut dupa o lunga absenta.am avut multe evenimente.
1.pe 25.10 a fost ziua copilului meu si am avut pe 24 musafiri.fa mancare prajituri ...stiti cume e .vineri acum a plecat sotul meu in danemarca si cu o sapt inainte nu am fost buna de nimik.am plans la servici cat am putut ca sa nu ma vada el.vineri noaptea la ora 1 am plecat sprebacau ca sa il duc la microbuz.smabata dim m-am trezit la ora 6 si am fugit la serv unde am avut cons pana la ora 12 noaptea.ieri i-am oragnizat o petrecere lui andrei cu colegii de clasa la o casa unde se fac petreceri pt ei.adik au fost 2 doamne care s-au imbarcat in vrajitaore ,pe ei i-a imbracat in vrajitori,vampiri si i-a distrat 4 ore de i-am luat loearca de acolo.am venit acasa si copilul meu ainceput sa planga si sa imi izca ca a fost frumoasa petrecerea dar e trist ca nu a fost si tati acolo.m-am dsu in bucatarie si i-am zis ca am treaba ca m-a paucat plansul instantaneu.asa ca asta am facut eu in ultmul timp .sunt intr-o stare ff proasta.de ingrast nu m-am mai ingrast si nici nu am slabit ma scald intre59-60de kg.vad ca voi ati scris o gramada vraeu sa citesc sa vad ce ati facut.azi am avut si inventar asa ca sunt rupta .si fizic si psihic.va pup dulce si sper sa fiti bine toate si cu rezultate frumoase.pupici un mil pt toate.
Oanaaaaa, ce dor mi-a fost de tine, hai nu fi trista, toti copiii simt lipsa unui parinte de la evenimente pt eiimportante,d ar tu trebuie sa te mentii optomista si sa-l linistesti, daca te vede pe tine linistita nu va fi nici el prea traumatizat de plecarea lu tati, depinde de tine..normal ca daca te vede trista si plansa o sa fie si el la fel..copiii sunt oglinzile noastre, si degeaba de ascunzi in bucatarie, ca nu-i pacalesti
pentru cat timp a plecat?
E bine c ate-ai mentinut, cu stresul asta banuiesc ca nu ti-a fost usor..iti tin pumnii pt inventar, asa bau bau nu mai sta "calare" pe tine
Ce mai face baiatul cu scoala, cum mai e?acum e in vacanta, ii place sau s-a invatat la scoala?
Bine ai revenit, si nu mai sta departe de noi, aici cel putin putem sa te alinam cu o vorba buna, nu e bine sa stai singurica cu gandurile tale
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3535 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 17:16:36
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
ce fata harnicutza !
spor la treaba!
eu am facut o mica pauza de la invatat si am pus sa fac piure pt copii cu ficatei .
eu am papat de dimineta un ou si acum o sa fac ceva salata cu carne de pui. Am primit pachet de la tati 2 pui.
o zi cu spor pt toate fetele!!
Multumesc, nici cu tine nu imi e rusine! Am terminat ordinea in casa, am facut curat si in bai, sters praful, fiert prosoape de bucatarie si chiar acum am terminat zumba!
__________________
Jurnal danasonrisa
  #3536 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 17:17:09
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Multumesc, nici cu tine nu imi e rusine! Am terminat ordinea in casa, am facut curat si in bai, sters praful, fiert prosoape de bucatarie si chiar acum am terminat zumba!
Am uitat, o ora si jumatate am spart nuci...
__________________
Jurnal danasonrisa
  #3537 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 17:18:24
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Vidia,uneori am impresia ca timpul trece prea repede....e aproape ora 12 si eu deabea acum sper sa reusesc sa manac...am lapte cu multicereale....de dimineata am baut un ceai de coada soricelului mi-am facut o cana cu suc de mar si atat...speram sa manac dupa ce ajung la serv...de unde atata bucurie...
Fetele maine facem 25 de ani de la casatorie..nu pot sa cred...o viata de om....
LA MULTI ANI! Angela draga!
__________________
Jurnal danasonrisa
  #3538 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 17:20:06
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Mie imi spui ca si al meu si fratimiu sunt mai rau ca femeile ! Mai nou vrea si lac protector pe unghii !
Bineinteles ca la sfarsit dam cu lac
__________________
Jurnal danasonrisa
  #3539 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 17:21:36
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Dana ti-am vazut pozele adaugate ,imi place ce asocieri faci tu''puisori casatoriti'',''ursulica'',''pupaciosii''.M-am distrat. Am vazut si catelul,dar am crezut ca ai pui mici.
Felicia ,pozele tale nu le vad ,cred ca sunt la album privat.
Cam asta e vocabularul nostru, de pui indragostiti! MAX are 1 anisor si jumatate, Duru 8 ani!
__________________
Jurnal danasonrisa
  #3540 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 17:23:07
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Dana am vazut si eu pozele tale....ce frumos e cartesul ....zici cas vrea sa scoata un album si sta la pozat....
Da, e mare figura! Se alinta si eu, cum sunt innebunita dupa el, l-am pozat!
__________________
Jurnal danasonrisa
 

Informatii despre slabit
comunitate, diete, femei, greutate, kilograme, prieteni, relatii, sanatos, slabire


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Hai sa ne cunoastem mai bine :) Luna Jocuri pe forum 283 04 iul 2012 21:49:59
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4242 23 sep 2010 07:42:01
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole