View Single Post
  #3556 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 09:58:57
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Buna dimineata fetele....

Vidia sfatul meu e sa-ti faci un ecograf la ovare,pare ciudat dar din cauza ovarelor poti fi balonata,pe tine prea de multe ori in ultimul timp te-am auzit ca esti balonata...

Fetele la noi aseara a plouat torential,grindina,s-a intunecat pe la 7 de ziceai ca e miezul noptii...apoi a inceput urgia...la 8 jumate am plecat in campanie,dupa ce se potolisera ploile,eram la 10 km distanta de locuinta mea...fetele cand am ajuns azinoapte acasa dupa ora 11...curtea mea era mica Venetie,porti deschise si pe la mine prin curte curgea un rau...norocul meu a fost ca cea mare s-a racit si-a ramas acasa,a venit fratemi-o cu vecinii si au pus saci cu nisip sa nu-mi intre din nou apa in garaj...in beci aveam apa de la infiltrati dar putina...azi avem din nou atentionare de cod galben...acum ce-o vrea Dumnezeu...la nici 500m de unde stau eu a dat grindina de o stangeau cu lopata,la altii le-a intrat apa in case...din calea lui Dumnezeu nu ne putem da...s-o fi suparat si el ca prea suntem rai...stiti ce e ciudat la cata apa a fost ,cand m-am trezit de dimineata doar sacii de nisip imi aminteau de ce-a fos azinoapte...in gradinile de sus nu am reusit sa ajung in dimineata aceasta,acolo doar cu cizme de cauciuc poti ajunge...sa intri in ele nici o sansa...incercasem ieri inaintea de-a ploua dar nu am reusit....

Kamy bafta lui Darius...

Emy ai fost harnicuta ieri...

Cris cum stai cu reparatile la ciupercarie?

Aly cred ca e cazul sa tin si eu ziua de fructe...dar ... trebuie sa merg la cumparaturi...cred ca maine...

Manu si tie si tuturor fetelor un sfarsit de sapt. linistit...

Slabuta sapt.viitoare o sa trec si eu pe la banca sa fac o donatie pt.puiul de om inca nenascut...citisem despre caz...mai sigur marti sau miercuri...

Fely sper ca esti cu adevarat bine...sanatate si numai bine...

Azi am zi de curatenie si treaba prin casa....maine gatesc...duminica din nou campanie...daca se face timp frumos de sapt.viitoare vreau sa intru in gradina...

Vidia stai linistita si eu de dimineata am mancat ciorbita...asa aveam pofta...si nu e pt.prima data cand patesc asa...
__________________
Eu vreau,pot si voi reusii...
1 Martie 2013 8.03. 15.03
bust - 99 cm -3 - 1 - 0
talie - 83 cm -3 - 3 -1
colac - 91 cm -1 - 3 - 2
fund - 100 cm -3 - 1 - 1

la jumatatea dietei Bruma(3 sapt.)
95 bust
76 talie
85 colac
95 fund

ultima zi din cele 6 sapt.dieta Bruma
91 bust
71 talie(nu am reusit sa cobor sub 70)
79 colac
91 fund

Ultima dată editat de angela av; 25 mai 2012 at 10:01:18.