View Single Post
  #3559 (permalink)  
Vechi 04 iul 2011, 09:55:19
alynacrystyna's Avatar
alynacrystyna alynacrystyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Sebes, Alba, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 56.6kg
Mesaje: 20.621
Aprecieri acordate: 66
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 342 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj VII)

Citat:
Anterior postat de mireea Vezi mesajul
neata scumpelor! mi-a fost dor de voi! daca ati observat bine am lipsit 2 zile
dupa cum va spuneam ,simbata a fost ziua sotului si am stat pe proteine,iar duminica urma sa tin ziua de apa...dar cu regret tot am tinut zi de proteine...
sper sa nu va dezamagesc,insa nu am avut alta iesire din situatie,caci duminica au venit mai multi oaspeti ca simbata si toti ma intrebau :"de ce nu maninci si tu?"...si mi-a fost rusine sa stau sa dau explicatii in fata tuturor ca eu stau acum la o dieta,cred ca ma intelegeti...acum sper sa nu ma certati prea aspru( desi nu cred sa nu fi trecut si voi prin asemenea momente...daca gresesc,cer scuze!!!) si va rog sa ma intelegeti... un lucru e cert insa.ca am papat nu mai mult de 1200 cal,macar acest aspect l-am respectat deja astept sa ma lamutiti,sa tin ziua de apa azi sau continui cu amidon?va imbratisez calduros pe toate
neata Sveta!!! normal ca am observat
nu te certam scumpa, era si normal sa papi asa...ca doar ce era sa faci...si noi am trecut prin momentele astea ....pai daca vrei sa tii ziua de apa, tine-o....daca nu continua cu cea de amidon
Citat:
Anterior postat de eliza david Vezi mesajul
Ce faceti fetelor? Eu am avut un weekend plin de tentatii si nu am rezistat la toate, dar asta e. De azi revin in forta
buna Eliza!!!!
ca a trecut weekendul asta "tentos"
de azi...fara abarteri da?
__________________
Regulament slabute.ro
Jurnal Alynacrystyna

Retete Rina

SEMNEAZA: PRIMA PETITIE NATIONALA PENTRU DREPTUL LA O VIATA SANATOASA





"Nu ma uit in urma la cat am pierdut, sa pot vedea in fata,dar, ce a fost in urma mea e prezent in lupta mea de azi si lupta de azi imi aminteste de gustul amar al infrangerii de ieri. Azi..ca si ieri sau restul zilelor trecute, nu am putere de a lupta, nu am nici o strategie, nici motivatie, abia rasuflu.Si totusi ceva in mine ma tine...nu pe linia de plutire si nici in amortire ci...in lupta"
I do not try to be better than anyone else...I only try to be better than myself...
Every guy thinks that every girl's dream is to find the perfect guy...bullshit...every girl's dream is to eat without getting fat!!!