View Single Post
  #356 (permalink)  
Vechi 31 oct 2010, 19:43:10
sherpika's Avatar
sherpika sherpika este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 47
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 161cm, 92.6kg
Mesaje: 7.555
Aprecieri acordate: 13.670
Am fost apreciat(a) de 8.482 ori in 3.525 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)

Citat:
Anterior postat de cristinaAle Vezi mesajul
Buna seara slabutzelor.Nu am mai intrat de cateva zile...ma simt aiurea rau de tot nu am avut chef de nimik..trebuie sa intru sa schimb la meniul pe care l-am pus ultima data sportul..pot sa ma ¨laud¨ cu o zi de sport sapt asta Am 2 zile in care ma trezesc,mananc,ma joc cu pitik,mananc dorm si tot asa.In afara de celeale casei nu am facut nimik.Am mancat si aiurea..nu stiu daca e de la multimea de vesti proaste..de la ploaia care nu se opreste de 2 zile,de la raceala care m-a luat iar...dar ma simt super aiurea.Parca nu mai am nici forta necesara sa merg inainte cu regimul..nici chef nici..nu stiu...sper k voi sunteti bine,v-am citit asa printre randuri.
Felicitari Alinush ptr 1.6 kg dat jos.
Lora mai ai cateva ore si ajungi:d
Slabutzelor mi-a fost dor de voi

Te pup Cris! O sa treaca si perioada asta, cu toatele mai trecem si prin faze din astea, dar tot acilica suntem, dupa cum vezi Asa ca eu spun capusorul sus, receala trece, vremea rea la fel, dar frumusica de tine tot aici va ramane, cu noi, luptandu-se pana la capat
sherpika, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sherpika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1870 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]