Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #3566 (permalink)  
Vechi 20 apr 2011, 10:08:07
Monica17's Avatar
Monica17 Monica17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 11 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 64kg
Mesaje: 3.193
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul


DUfaaa eu ma simt tare naspa azi...ieri dupa amiaza la un moment dat am simtit cum ma ia o durere de gat...si in scurt timp ardeam...febra si gatul umflatyuhuu ce bn o duc...in loc sa fac si eu curat..sa mai cumpar una alta...eu o sa zac in pat cum ajung aks...pt k deh a trebuit sa vin si la munk fortat obligat pt k altfel incurcam treburile pe aici(sper sa imi faca statuie)si mai iau si pastilek deh amigdale imflamate...febra...nu trec fara pastile...si ce ma "bucur"k pe toate pastilele scrie k nu sunt recomandate in diete hipocalorice....k poti avea retentie de apa din cauza lorsi in plus nefiind obisnuita sa iau pastile ma roade si stomacul de la ele...azi noapte am mancat juma de mar si 2 biscuiti pt k incepuse sa ma doara stomaculmama ce de nervi am....ce imi lipsea...si bolnava inainte de paste...si la munk...si pastile naspa am de luat
Buna dimi sisule!
Vad ca nu te gasesc bine.. Pai ce ai facut? O tii din raceala in raceala exact ca Mihaitzu meu! Offf.. am niste frati tare bolnaviciosi .
Mai rau e ca trebuie sa te duci la servici..
Iar in legatura cu pastilutele alea, ce iti faci atatea griji? Nu o sa te ingrasi, calma! Daca apare ceva la cantar, o sa dispara dupa ce termini tratamentul!
Dar te inteleg, cu o asa stare e normal sa ti se para totul o mare tragedie!
Hai pup o surioara bolnavioara!
Ai grija de tine .
__________________
Jurnal Monica17

"Gesturile marunte, neimportante sunt acelea care fac viata suportabila.
Un zambet, o atingere, un cuvant, putina atentie, o privire ingrijorata.."