Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Alina82

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #3561 (permalink)  
Vechi 19 apr 2011, 15:13:36
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Ahh si ink ceva...a nu se intelege k aici nu se gasesc haine misto...doar e Italia...capitala modei...doar k eu ma invart 5 ore si se pare k ba nu imi place nik...ba imi iau chestii lalai...fara forma...hmmm am zis eu k nu stiu sa ma imbracera mai putin vizibil cand eram grasa...k ma scoteam spunand k nu am gasit altceva
ps-mi-am pozat dintii
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
  #3562 (permalink)  
Vechi 19 apr 2011, 17:48:04
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Vreme trece, vreme vine,
Toate-s vechi si noua toate;
Ce e rau si ce e bine
Tu te-ntreaba si socoate;
Nu spera si nu ai teama,
Ce e val ca valul trece;
De te-ndeamna, de te cheama,
Tu ramâi la toate rece.


Multe trec pe dinainte,
In auz ne suna multe,
Cine tine toate minte
Si ar sta sa le asculte?...
Tu asaza-te deoparte,
Regasindu-te pe tine,
Când cu zgomote desarte
Vreme trece, vreme vine.


Nici încline a ei limba
Recea cumpana-a gândirii
Inspre clipa ce se schimba
Purtând masca fericirii,
Ce din moartea ei se naste
Si o clipa tine poate;
Pentru cine o cunoaste
Toate-s vechi si noua toate.


Privitor ca la teatru
Tu în lume sa te-nchipui:
Joace unul si pe patru,
Totusi tu ghici-vei chipu-i,
Si de plânge, de se cearta,
Tu în colt petreci în tine
Si-ntelegi din a lor arta
Ce e rau si ce e bine.


Viitorul si trecutul
Sunt a filei doua fete,
Vede-n capat începutul
Cine stie sa le-nvete;
Tot ce-a fost ori o sa fie
In prezent le-avem pe toate,
Dar de-a lor zadarnicie
Te întreaba si socoate.




Caci acelorasi mijloace
Se supun câte exista,
Si de mii de ani încoace
Lumea-i vesela si trista;
Alte masti, aceeasi piesa,
Alte guri, aceeasi gama,
Amagit atât de-adese
Nu spera si nu ai teama.


Nu spera când vezi miseii
La izbânda facând punte,
Te-or întrece nataraii,
De ai fi cu stea în frunte;
Teama n-ai, cata-vor iarasi
Intre dânsii sa se plece,
Nu te prinde lor tovaras:
Ce e val, ca valul trece.


Cu un cântec de sirena,
Lumea-ntinde lucii mreje;
Ca sa schimbe-actorii-n scena,
Te momeste în vârteje;
Tu pe-alaturi te strecoara,
Nu baga nici chiar de seama,
Din cararea ta afara
De te-ndeamna, de te cheama.


De te-ating, sa feri în laturi,
De hulesc, sa taci din gura;
Ce mai vrei cu-a tale sfaturi,
Daca stii a lor masura;
Zica toti ce vor sa zica,
Treaca-n lume cine-o trece;
Ca sa nu-ndragesti nimica,
Tu ramâi la toate rece.


Tu ramâi la toate rece,
De te-ndeamna, de te cheama:
Ce e val, ca valul trece,
Nu spera si nu ai teama;
Te întreaba si socoate
Ce e rau si ce e bine;
Toate-s vechi si noua toate:
Vreme trece, vreme vine.
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
  #3563 (permalink)  
Vechi 19 apr 2011, 21:25:41
ancad26's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 19 feb 2011
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 43
Dieta: -
Date: 167cm, 124.1kg
Mesaje: 2.350
Aprecieri acordate: 153
Am fost apreciat(a) de 129 ori in 58 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de Nemo Vezi mesajul
Las` ca intra fetele si vedem daca ma pricep sau nu...
Trebuie sa gasesti si pe acolo chestii faine, astia de pe aici in perioada soldurilor fac expeditii de shoping in Italia, la Ventimigllia si San Remo.

Te pricepi Nemo !! si chiar bine de tot ! Eventual am putea beneficia de servicii cnad ajungem si noi ca Alina nu ?
__________________
Jurnal Anculica http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...26-8248-2.html
ancad26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2962 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2445 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1413 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3564 (permalink)  
Vechi 19 apr 2011, 21:27:15
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

ce face little guru?bine,sanatoasa si azi?tare ma bucur...vad ca intri in febra shoppingului de haine..eu am fost acum vreo 2 sapt...mi-am luat niste pantofi cu toc mortaaaali...au toc de 12 cm si platforma..si tine seama ca am si eu 1.72..si o rochita neagra..gen aia alba a lui marlin monroe..faimoasa..numai ca e neagra..dar se aseamana perfect!si are o panglica mare care vine din spate..si se leaga in fata ca o fundita,cum vrei tu.....de seara..e dintr-un fel de satennu iti imagina gen furou..si 3 casasute super tari pe acre le port la munca...plus alte chestii..sutieneee
ce e drept de cand am mai slabit am inceput si eu sa mai gust asa un pic sa imi iau haine..adica imi plac oarecum cum vin..nu ca inainte..exact cum spuneai tu..imi luam ce imi venea..si in romania masurile sunt doar XS,S si M..deci de venit..mai nimiccel putin in materie de haine dragute pt varsta mea..nu din alea pt old ladies
printre altele trebuie sa-ti spun ca m-am tinut de cuvant si azi..am facut sport de mi-au iesit ochii...doamne greu mai e sa iti reintrii in ritm..cata rezistenta am pierdut..deja la 30-35 de minute am liba de un cot afara,dar nici moarta nu renunt..plus dieta de care ma tin...asta deja e ceva antural..nu mi se pare niciun efort..nicio pofta,nada!...acum ai si tu dreptate cu pastele...nu trebuie sa ne imbuibam...dar la mine va fi asa urmatoarea perioada: joi,ziua mea de nastere,sambata ziua mamei de nume,duminica etc pastele..deci se anunta perioada grea...si de ziua mea..o sa fiu in Bucuresti..nu voi avea tort si chestii...dar un suc si un vin tot o sa servesc cred..de paste..ma duc acasa si cu siguranta daca nu gust un pic din mancare o sa-mi sara mama acasa..ca deh..ii vine odorul acasa
o doamne!! ti-am invadat jurnalul! sorry dar lasa ca stiu ca ma iesrti



P.S:


Citat:
Anterior postat de Nemo Vezi mesajul
Chestie pe zi mai eleganta:




vaaai!sunt lesinata dupa genul asta de pantaloni!!pacat ca eu sunt cu capul si nu ma avant sa port..sunt obsedata inca oarecum ca sunt grasa..cred ca mereu voi avea chestia asta..cel putin la bulanase...dar visez sa port asa niste pantalonasi de tare mult timp...si am si gasit..dar nu i-am luat ca deh.."sunt grasa si nu pot purta"
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3565 (permalink)  
Vechi 20 apr 2011, 09:56:53
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
ce face little guru?bine,sanatoasa si azi?tare ma bucur...vad ca intri in febra shoppingului de haine..eu am fost acum vreo 2 sapt...mi-am luat niste pantofi cu toc mortaaaali...au toc de 12 cm si platforma..si tine seama ca am si eu 1.72..si o rochita neagra..gen aia alba a lui marlin monroe..faimoasa..numai ca e neagra..dar se aseamana perfect!si are o panglica mare care vine din spate..si se leaga in fata ca o fundita,cum vrei tu.....de seara..e dintr-un fel de satennu iti imagina gen furou..si 3 casasute super tari pe acre le port la munca...plus alte chestii..sutieneee
ce e drept de cand am mai slabit am inceput si eu sa mai gust asa un pic sa imi iau haine..adica imi plac oarecum cum vin..nu ca inainte..exact cum spuneai tu..imi luam ce imi venea..si in romania masurile sunt doar XS,S si M..deci de venit..mai nimiccel putin in materie de haine dragute pt varsta mea..nu din alea pt old ladies
printre altele trebuie sa-ti spun ca m-am tinut de cuvant si azi..am facut sport de mi-au iesit ochii...doamne greu mai e sa iti reintrii in ritm..cata rezistenta am pierdut..deja la 30-35 de minute am liba de un cot afara,dar nici moarta nu renunt..plus dieta de care ma tin...asta deja e ceva antural..nu mi se pare niciun efort..nicio pofta,nada!...acum ai si tu dreptate cu pastele...nu trebuie sa ne imbuibam...dar la mine va fi asa urmatoarea perioada: joi,ziua mea de nastere,sambata ziua mamei de nume,duminica etc pastele..deci se anunta perioada grea...si de ziua mea..o sa fiu in Bucuresti..nu voi avea tort si chestii...dar un suc si un vin tot o sa servesc cred..de paste..ma duc acasa si cu siguranta daca nu gust un pic din mancare o sa-mi sara mama acasa..ca deh..ii vine odorul acasa
o doamne!! ti-am invadat jurnalul! sorry dar lasa ca stiu ca ma iesrti



P.S:





vaaai!sunt lesinata dupa genul asta de pantaloni!!pacat ca eu sunt cu capul si nu ma avant sa port..sunt obsedata inca oarecum ca sunt grasa..cred ca mereu voi avea chestia asta..cel putin la bulanase...dar visez sa port asa niste pantalonasi de tare mult timp...si am si gasit..dar nu i-am luat ca deh.."sunt grasa si nu pot purta"

Chiar esti cu capul swetty...cum sa fi grasaeu port pantaloni scurtipurtam eu si cand eram mai pe la 75-80kg....akm la 60kg as fi nebuna sa nu portUfaaa eu ma simt tare naspa azi...ieri dupa amiaza la un moment dat am simtit cum ma ia o durere de gat...si in scurt timp ardeam...febra si gatul umflatyuhuu ce bn o duc...in loc sa fac si eu curat..sa mai cumpar una alta...eu o sa zac in pat cum ajung aks...pt k deh a trebuit sa vin si la munk fortat obligat pt k altfel incurcam treburile pe aici(sper sa imi faca statuie)si mai iau si pastilek deh amigdale imflamate...febra...nu trec fara pastile...si ce ma "bucur"k pe toate pastilele scrie k nu sunt recomandate in diete hipocalorice....k poti avea retentie de apa din cauza lorsi in plus nefiind obisnuita sa iau pastile ma roade si stomacul de la ele...azi noapte am mancat juma de mar si 2 biscuiti pt k incepuse sa ma doara stomaculmama ce de nervi am....ce imi lipsea...si bolnava inainte de paste...si la munk...si pastile naspa am de luat
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
  #3566 (permalink)  
Vechi 20 apr 2011, 10:08:07
Monica17's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 11 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 64kg
Mesaje: 3.193
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul


DUfaaa eu ma simt tare naspa azi...ieri dupa amiaza la un moment dat am simtit cum ma ia o durere de gat...si in scurt timp ardeam...febra si gatul umflatyuhuu ce bn o duc...in loc sa fac si eu curat..sa mai cumpar una alta...eu o sa zac in pat cum ajung aks...pt k deh a trebuit sa vin si la munk fortat obligat pt k altfel incurcam treburile pe aici(sper sa imi faca statuie)si mai iau si pastilek deh amigdale imflamate...febra...nu trec fara pastile...si ce ma "bucur"k pe toate pastilele scrie k nu sunt recomandate in diete hipocalorice....k poti avea retentie de apa din cauza lorsi in plus nefiind obisnuita sa iau pastile ma roade si stomacul de la ele...azi noapte am mancat juma de mar si 2 biscuiti pt k incepuse sa ma doara stomaculmama ce de nervi am....ce imi lipsea...si bolnava inainte de paste...si la munk...si pastile naspa am de luat
Buna dimi sisule!
Vad ca nu te gasesc bine.. Pai ce ai facut? O tii din raceala in raceala exact ca Mihaitzu meu! Offf.. am niste frati tare bolnaviciosi .
Mai rau e ca trebuie sa te duci la servici..
Iar in legatura cu pastilutele alea, ce iti faci atatea griji? Nu o sa te ingrasi, calma! Daca apare ceva la cantar, o sa dispara dupa ce termini tratamentul!
Dar te inteleg, cu o asa stare e normal sa ti se para totul o mare tragedie!
Hai pup o surioara bolnavioara!
Ai grija de tine .
__________________
Jurnal Monica17

"Gesturile marunte, neimportante sunt acelea care fac viata suportabila.
Un zambet, o atingere, un cuvant, putina atentie, o privire ingrijorata.."
  #3567 (permalink)  
Vechi 20 apr 2011, 10:17:08
anes's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Sanatate multa!!!!
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3568 (permalink)  
Vechi 20 apr 2011, 10:20:39
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de Monica17 Vezi mesajul
Buna dimi sisule!
Vad ca nu te gasesc bine.. Pai ce ai facut? O tii din raceala in raceala exact ca Mihaitzu meu! Offf.. am niste frati tare bolnaviciosi .
Mai rau e ca trebuie sa te duci la servici..
Iar in legatura cu pastilutele alea, ce iti faci atatea griji? Nu o sa te ingrasi, calma! Daca apare ceva la cantar, o sa dispara dupa ce termini tratamentul!
Dar te inteleg, cu o asa stare e normal sa ti se para totul o mare tragedie!
Hai pup o surioara bolnavioara!
Ai grija de tine .
Salve sis!!!
Pai akm nici nu stiu de ce naiba am mai racitProbabil oi fi luat de la nepoata vreun virusel...k ea era cu tuse si cu gatuletul cand a venit...oricum de abia astept sa vina caldura odata...k m-am saturat de frig si de racealabn adevarul e k si astia de la munk...mai mereu au fost virusati...si nah e de ajuns sa fie unul bolnav k o da la toti dupa...vrei nu vrei intri in contact cu ei...si mai adaugi si vremea asta de rahat...de aci e soare si sunt 30 de grade...aci se face frig...si uite asa obtii o boala de toata frumuseteaPai nu mi-as fi facut eu mari griji in privinta pastilelor...doar k nefiind obisnuita sa iau pastile...si avand si frik mare de pastile...cred k intervine si autosugestia care ma face sa mananc mai mult...pt k am impresia k dak iau pastile si nu mananc bine ma imbolnavesc si mai raustiu k e o prostie...dar chiar imi e frik de pastilesi nah akm nu am cum sa nu le iau...k nu pot sa stau cu febra si cu amigdalele umflate si sa le tratez doar cu ceaibn crizele mele cred k vin in mare parte de la pastile...am tot spus eu k am o fobie legata de ele...si pana akm nu am fost nevoita sa iau medicamente...decat asa 1-2...nu k akm de mi-au dat 3 cutiiufaaaa sper sa imi treaca repede si sa nu le mai iauk nu le suport
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
  #3569 (permalink)  
Vechi 20 apr 2011, 10:21:24
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Sanatate multa!!!!
Multumesc Anes!!!
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
  #3570 (permalink)  
Vechi 20 apr 2011, 11:12:09
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Urasc cersatorii!!!!Mda tocmai ce mi-a venit una pe aici si dupa ce k imi e rau m-a umplut de draci...auzi domle cik sunt rea si neintelegatoaredoamne dak ar fi dupa mine i-as baga in puscarie...pe bune..stiu k suna rau dar nu ii sufar...frate si eu am fost in niste situatii foarte crunte financiar vb...dar niciodata nu am stat cu mana intinsa...asa cum eu am muncit...si nu m-am dat inapoi de la nici o munk si altii o pot face...dar deh...munk e buna dar sa stai la umbra ei...nush de ce am aversiunea asta impotriva lor...dar am avut-o mereu...nici makr in ro nu ii sufeream si nu le-am dat niciodata nikde cand sunt prin tari straine ii urasc si mai mult...si nici prin cap nu imi trece sa le dau ceva...pot sa ma blesteme cat or vrea...si asa nu cred in prostii de genul asta...
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
 

Informatii despre slabit
cura slabit, dieta, jurnal, kilograme, regim, sanatos, sicilia, slabire, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole