View Single Post
  #3568 (permalink)  
Vechi 18 mai 2012, 20:53:23
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Azi este o zi super! De ce?

Pentru ca stiu in sfarsit ce se intampla dupa 2 iulie, si nu mai sunt in ceata in legatura cu viitorul meu. Am primit raspunsul de la Cluj, si ma vor. Si eu ma duc! pe 4 iulie voi fi oficial "viitoare slabuta din cluj"

Am sarit peste sport si sarbatoresc cu niste mancare si alcool, evident, dar...NU MA INTERESEAZA, SE IARTA!

Devin adult, am si plans evenimentul, ca sa fie clar ca eu daca nu plang, nu se intampla. Am si un oarecare plan de bataie, o sa fie cumva ok si cu iubi, ma gandesc sa imi cumpar un catel si...imi vajaie mii de ganduri prin cap. Cel mai important e insa sa imi iau licenta, pentru moment

Am fost azi si la un salon si am inceput niste proceduri de slabit, poate ma mai ajuta si altea, ca de mult nu am mai facut si altceva decat sport si mancare....

Deci, o zi super, sunt foarte incantata, azi si maine sarbatoresc. Maine vin parintii la Bucuresti(veneau oricum, dar acum s-a nimerit sa avem si motiv de sarbatoare) Diseara vin prietenii la o carte, o beutura si un zambet. Sunt in al noulea cer...
wow ce emotionant!
felicitari Simina!!!!!
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].