View Single Post
  #3599 (permalink)  
Vechi 26 sep 2012, 19:26:28
leila87's Avatar
leila87 leila87 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 04 feb 2011
Locaţie: mangalia, Romania
Vârsta: 37
Date: 165cm, 62kg
Mesaje: 985
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan (partea 2)

Citat:
Anterior postat de erasmine Vezi mesajul
Intradevar nu ai voie fructe dar daca simti neaparat nevoia...poti sa mananci o jumatate de mar. dar nu inainte de croaziera.asa mi-au zis si mie cateva persoane care au mai tinut.eu spre ex. am mers la tara si nu a putut sa trec pe langa struguri si sa nu-i gust.ca doar o data pe an e toamna dar am mancat cat sa -mi satisfac pofta si nu pot spune ca am avut vreo problema.gandeste-te totusi ca merele le poti manca tot restul anului.
Nu ma face pe mine un afurisit de mar,e timp sa pap mai tarziu ,akum sa ard kg multe
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Buna seara dukanitelor!
buna seara
Citat:
Anterior postat de Sabine_28 Vezi mesajul
Buna fetelor,

Am intrat ca sa ma laud, azi am fost la o expozitie cu firma, multe conferinte si mancare buna si m-am tinut pe pozitii am mancat cam mult din ce e permis, ce-i drept, dar si ziua a fost luunga si obositoare ...

Meniul de azi:

Md: 1 felie paine Dukan ( nu s-a copt bine, deci nu e buna reteta pe care o am, am mai bagat-o dimineata in sandwich maker) , 2 chiftelute, branza degresata si 1 cafea
G: 1 branzica 2 % grasime
P: 2 sandvisuri cu branza degresata si sunca de pui
asta inainte sa aflu ca avem si pranzul in regim bufet suedez...asa ca pe la 2 am mai mancat rulada de vita,muschi slab de porc si 2 bucatele de peste
C: lapte batut degresat...eram satula dupa atata carne
am baut vreo 3 ceaiuri, o cola 0% si muuulta apa.

Am mancat mult mai multe tarate decat era permis, adica painea am facut-o din 5 linguri, o bucata am mancat-o aseara, si restul azi, deci sa fi fost vreo 4 linguri...asta e, macar nu am mancat croissante si prajituri

Mai am un hop vineri, cand ies cu colegii la hanul cu bere si e tot zi de PP, ultima din tura asta, si nu vreau sa o stric, pt ca sambata vreau sa vad -1 kg la cantar

Va pup, o seara frumoasa

eu am fost la o plimbare pe faleza si sotului meu i sa fc pofta de covrig cu ciocolata de la Petru iar eu nici o sansa sa ma corup ,vreau sa zic k u am stat la coada sa-i cumpar si nici nu stiti cum mirosea
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Asa zice si fie-mea....ea nu doarme ziua,ca nu vrea sa piarda din timp,sa se scurteze ziua!
__________________
I love to be skinny
jurnal Leila ambitie stiu ca am ,dor ce am gasito