View Single Post
  #36 (permalink)  
Vechi 26 aug 2012, 20:08:36
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna iubitele,miss me?
Greu e fara voi
Deci...
am dureri la spate,gat,masea,ureche,gat de la aewrul conditionat din trenuir si avion..nu am vazut asa ceva pana acuma,intram de la 40 de grade de afara si in tren cred ca 17in avion la fel..a trebuit sa reclam,au micsorat aerul dar dupa cca 10 minute,raul era deja facutgreu cu miscatul,nu pot sa stau in picioare mai mult de juma de ora ca ma taie peste mijloc,si am de cautat si de mers..Pana acuma am facut curat in casa si am despachetat,am strans cele de iarna care ramasesera in sifonier si l-am umplut cu cele de vara(am constatat ca imi mai trebe un sifonier),am comandat mobila din sufragerie,maine mergem sa comandam si divanele,sa vedem de covor..sa rezolv cu telefonul ca deocamdata pot sa primesc dar nu l-am reincarcat,nu sunt sigura ca nu imi ia banii din urma daca incarc..stiti ceva?ma duc maine sa intreb..In italia asa am patit,cand m-am intors din Ro am bagat bani si mi i-a luat pentru lunile din urma..a trebuit sa iau alta cartela cu numar
In rest sunt superhappy,va dati seama...ce bine e langa familie,mai ales ca nepotelul meu ma iubeste de nu mai poate..si eu pe el,dar vrea s ama joc in continuu cu el,si eu nu pot de mijloc
Am si o gradina super!Noroc cu mama saraca..doar ca am de munca sa o curat de iarba,ca pe caldurile astea ea nu a mai putut
Pana acum am mancat cam aiurea..inainte de a pleca am mancat cornuri,cu scuza ca aici nu gasesc,,pe drum senvisuri neconforme,normal..cand am ajuns mama ne gatise ardei umpluti,ciorba cu taitei..am mancat,ce era sa fac,le facuse cu atata dragoste..Pe urma au urmat cateva zile de gratare cu familia numeroasa,mai o bere,mai putina mamaliga,o felie de paine..De maine reluam dieta,si eu si sotul,gata cu petrecere de bun-venitDe cantar nu ma apropii..saptamana viitoare o sa vad dezastrul
Mi-a fost dor de voi,dragelor,o sa-mi ia mult sa recuperez?ati avut limbarnitza?
Ma apuc de citit,ca tre sa stiu ce ati facut cat am fost plecata
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat