View Single Post
  #3615 (permalink)  
Vechi 06 mai 2013, 17:23:10
alicealicer's Avatar
alicealicer alicealicer este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mai 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: dukan
Date: 170cm, 77kg
Mesaje: 119
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 17 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

buna fetelor,Hristos a inviat ,nu am mai intrat de mult ca am avut multe probleme,am vandut casa,m-am mutat la curte,suntem in alergaturi pt casa ca mai sunt o mie si una de lucruri de facut la ea ca sa ne putem muta in ea pana in toamna etcproblema e ca odata cu aceste schimbari am cam dat cu bata in balta,acum de paste am avut 3 zile in care am mancat normal,la cantar nu se vede insa nush ce sa fac ca nu mai vreau sa tin Dukan,efectiv nu mai pot manca carne,imi vine sa vomitnu vreau nici sa renunt doar ca as vrea o dieta mai usorr de tinut fiindca nu mai am timp sa gatesc mai deloc,sunt in mare impas fetelor,am nevoie urgenta de un sfat,in mod normal trebuia sa mai tin dukan inca un an si cv cu toate etapele lui insa implica gatit mult si eu nu mai pot gati,sunt mereu pe fuga,ocupata si am nevoie de o idee de la voi,va pup fetele
alicealicer, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1775 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1258 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 484 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]