Subiect: La povesti
View Single Post
  #362 (permalink)  
Vechi 10 apr 2013, 23:28:03
Alle245's Avatar
Alle245 Alle245 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 10 mar 2013
Locaţie: Bistrita, Romania
Date: 169cm, 58kg
Mesaje: 15
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: La povesti

Multumesc frumos de primire Pai ce sa spun,sunt destul de ..hm..tinerica, ca sa zic asa ,am 15 ani si merg pe 16,dar consider ca nu e niciodata prea devreme pentru a arata bine mai ales ca vine vara si nu as vrea sa stau ca si vara trecuta cu picioarele ascunse in pantaloni lungi sau stanjenita sa le scot. Vreau sa slabesc cateva kilograme pana in iulie si sper sa imi schimb obiceiurile alimentare pana atunci. Desi nu ma tin niciodata de diete si cedez,nu am ce sa fac,nu ma pot abtine si cand vine vorba de sport am o lene de ma doare numai gandul chiar nu stiu de unde sa incep si parca vad cum trec lunile si mai pun cateva kg pe mine, dar destul cu vaicareala.
Sunt in zodia gemeni,si da,cred in horoscop,sunt foarte sensibila si foaaarte sentimentala si am probleme cu stima de sine. In sensul ca nu ma respect mai deloc si nu am incredere in mine. Sunt foarte timida si uneori ma simt incoltita de oameni Dar ma atasez foarte tare de prieteni si sunt convinsa ca ne vom intelege super dupa ce ne vom mai cunoaste putin.
Abia astept sa ma integrez printre voi
Răspuns cu citat