View Single Post
  #3622 (permalink)  
Vechi 04 mai 2013, 08:08:19
Merisor's Avatar
Merisor Merisor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 mar 2011
Locaţie: Iasi, Romania
Dieta: Sanatoasa
Date: 158cm, 64kg
Mesaje: 879
Aprecieri acordate: 672
Am fost apreciat(a) de 517 ori in 383 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan ( partea 3 )

Citat:
Anterior postat de marianet Vezi mesajul
Buna dimineata!
N-am mai intrat de mult pe acest forum, acum m-am gandit s-o fac ca sa va incurajez. Daca anul trecut ma chinuiam sa scap de imaginea de nevasta durdulie, acum ma pot lauda ca am ajuns aproape de targetul initial si tocmai l-am mai "mutat" putin pana la greutatea de "fata mare". Adica aceea din ziua nuntii.
In concluzie, Dukan rulz, din punctul meu de vedere. Merita sa faceti efortul de a va intra in ritm, pentru ca e vorba de o perioada de cateva zile/saptamani in care dieta pare grea, apoi totul vine de la sine Acum mi se pare perfect normal sa pregatesc meniu Dukan de Pasti si sa-mi vad de treaba mea
Succes, fetelor! Dieta este buna si functioneaza, de voi depinde sa fiti cuminti si sa o respectati. Va doresc sa ajungeti cat mai repede... slabute!
Felicitari si multumim de incurajari.
Daca tot esti inaintea noastra poti sa ne raspunzu la cateva intrebari?
Noi, majoritatea, suntem la croaziera. Eu sunt la platou de 2 saptamani, recunosc am trisat putin dar la modul mancat o inghetata dietetica, o gura de branzoiaca ... intreb: ar trebui sa ma opresc sa trec la consolidare sau dupa sarbatori sa incerc 3 sau 5 zile gen atac, adica carne, fara tolerate.
Intrebarea este pentru toate fetele care imi pot spune cate ceva despre cum a functionat dieta pentru ele si mai ales pentru Gabi si Rozica
Multumesc
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Merisor:
gabiy (04 mai 2013)