View Single Post
  #3630 (permalink)  
Vechi 23 nov 2010, 22:39:03
d347hL4dy's Avatar
d347hL4dy d347hL4dy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2010
Locaţie: Cluj Napoca, Romania
Vârsta: 37
Dieta: South Beach personalizat
Date: 158cm, 54.2kg
Mesaje: 93
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Dieta South Beach

Citat:
Anterior postat de crzym3 Vezi mesajul
buna fetelor!!!si eu m`am apucat de SB,azi a fost a 2a zi!!
d347hl4dy pot sa zic k stau destul de rau la capitolul sport..adica in afara de mersul la facultate(15 min de mers pe jos) si inapoi si hai sa zic cate o plimbare la cateva zile...nu fac alta miscare!!m`as bucura mult daca ai vrea sa ma ajuti cu retetele ca nu prea am experienta in domeniu!!!si as vrea sa te rog sa`mi spui si cum se numeste cartea despre care vorbeai!!!pupici
Hello! Eh, si plimbarea e ceva desi ar fi bine sa fie mai mult eu in concediu am supravietuit sa nu ma ingras doar cu mers pe jos (cam 10 km pe zi ce-i drept ).

Te ajut si cu retete, poti sa te uiti peste meniurile mele, sa vezi cam ce pap eu .. sau intreaba si-ti dam idei toate de aici
Cartea e 'Dieta South Beach' scrisa de dr. Agatston, eu am cumparat-o, a fost vreo 30 de lei, dar poate o gasesti undeva pe net Merita citita, explica nenea cum a gasit cura asta si de ce functioneaza In rest, I am here for questions and answers .. ma rog, o sa fiu maine, de la servici, ca acu fac niste vinete si o pasta de naut si fug la somnic