View Single Post
  #3638 (permalink)  
Vechi 25 iul 2012, 12:42:05
bebelusha's Avatar
bebelusha bebelusha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 28 ian 2010
Locaţie: bacau, Romania
Vârsta: 38
Dieta: vine barza :)
Date: 160cm, 69kg
Mesaje: 4.359
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 26 ori in 24 mesaje
Implicit Re: Bebelusha's playroom

tu iubita..caut caut, da degeaba...eu sunt pe post de asistent manager(4 ani experienta)..dar sunt omu bun la toate: sunt sigura care vine sambata si face curat (femeie de servici eu sunt), avize, lucrari de proiectare..de toate fata
am si masterat..dar ai mei colegi se ...in capul meu..pt ca nu sunt inginera imi zic ca eu nu am studii superioare de fapt...
turbez iti dai seama..
stau fara lumina, ca le doare capu draga, in curen, ca le e cald, cu 3 ferestre si usa deschisa si aer conditionat..drept pt care sunt in medical cu,sinuzita, ..ce sa mai zic de respect..nu exista..cica sa ma mut in bucatarie ca sa nu fie curent auzi si tu...
imi caut de munca dar nik..m-am dus la unu cica 800 brut si 600 net..am zis no way iti dai seama..mi-a zis ca daca nu-mi convine sa ma car ca sunt altii care asteapta la usa...jesus in ce tara traim
nu am avut timp de sport ieri: la medic pt concediu, in spital la o prietena de-a mea..dar am mers foarte mult..vreo 2 ore jumate pe jos...am avut treaba
poate fac azi ceva daca ma lasa capu si urechea...maine ma duc la spital la orl-ist..ioi tulai doamne
nu m-am masurat ca sunt si pe stop deci iti dai seama..luni sper sa fiu mai desumflata...
fata daca afli ceva de vreun job..sa-mi zici ca iti faci o pomana
p.s. ai un benga abdomen si un foarte frumos si finut cercel in el..u rock!