View Single Post
  #3651 (permalink)  
Vechi 01 iun 2012, 09:30:56
Pasy's Avatar
Pasy Pasy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 dec 2011
Locaţie: Tg. Mures, Romania
Vârsta: 47
Dieta: Montignac, o combinatie personalizata pt vegetariene :)
Date: 173cm, 92kg
Mesaje: 687
Aprecieri acordate: 382
Am fost apreciat(a) de 350 ori in 182 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de eva 9 Vezi mesajul
fetelor, iubitele mele... vin de la chirurgul buco-maxilo-facial..
mi-am scos in dreapta maselele de minte jos si sus si n am voie sa mananc decat chestii lichide sau pasate.. ca copii .. si N-AM VOIE INGHETATA noroc ca ploua si e frig..
imi fac un piure de cartofi cu ceva morcovi - nonconform , ma gandeam la gris cu lapte nonconform , supe crema de brocolli... e clar ca nu am ce manca conform... voi aveti idei pentru o suferinda?
inca nu mi-a trecut anestezia, dar am o presimtire ca o sa am dureri si o sa se umfle tareeee tare... dar totusi ce pot sa mananc... cele cu copii mici sa mi povesteasca, cu ce hraniti puii? mere rase cu biscuite?
oooooooof viata
Saraca de tine

Chiar nu pricep de ce a trebuit sa le scoti pe toate.
De papat fa-ti supe creme, eu am facut de curand supa crema de conopida, doamne ce bunnnnaaa a fost.,,,,, simplu simplu de facut, am calit usor o ceapa(se poate si fara) am pus un morcov cubulete si o conopida desfacuta in buchetele, la fiert, cand s-au inmuiat bine le-am zapacit in blender, am adaugat un pic de usturoi si sare si gata, atata e de buna de nu-i adevarat
Cat despre durere, fa-ti ceai din salvie+rozmarin+cuisoare, foloseste-l pe post de apa de gura si daca gasesti ia ulei sau tinctura de cuisoare si tamponeaza pe locul cu pricina, iti ia durerea cu mana

Te pup si sa ai o zi usoara
Răspuns cu citat