View Single Post
  #3657 (permalink)  
Vechi 09 dec 2010, 09:25:15
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
'neata fetelor
La Tm e urat, bate vantul tare, numa bine imi va usca hainele repede, daca le scot acum pe sarma. Sper sa nu vina ploaia ... A trebuit neaparat sa spal si nu vreau sa le usus prin casa.Buna Anes.Si la mine e ceata si asa de intunecat afara .Eu le usuc pe stender in baie ,cam greu dar asta e .Am mai pus o tura la spalat

Deci tu si eu azi noapte ... Nici eu n-am dormit pana pe la 3. Acu-s cu ochii cat cepele , ca la 6.30 ceasul a sunat Nuci eu nu am dormit bine azi noapte m-am trezit din ora in ora nu stiu ce am


Maaaaai, dar ce ne aduci tu noua aici ... Ce ma bucur ca a papat Aly tot, ca ma bagam si eu. Ce de tentatii p'acolo Aly a papat doar ananasul ,restul le-am ascuns sa nu le vedeti ca nu aveti voie


Felicitari pt ambitie!!!!
Multumesc!
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]