View Single Post
  #3661 (permalink)  
Vechi 26 mar 2012, 21:57:36
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de Polux Vezi mesajul
Sa stii ca e frumos si Aurelia... Eu ma gandesc la femeile bogate din Imperiul Roman...

Te si vad imbracata cu o toga alba, lunga, cu un umar dezgolit si o curea aurie... sexy rau! Mai ales la silueta ta de acum... Bat campii
wow dar ai imaginatie .. mie cam tocmai deasta nu`mi place .. mi se pare tiganesc asa, ca vine de la "aur"

fetelor in legatura cu fructele .. si eu le adorr sunt preferatele mele .. as manca numai fructe fara mancare .. dar tot asa de cand am citit din principiile mihaelei bilic m`am cam limitat la ele .. dar nu stiu ce sa zic, nu cred ca fructele sunt marea noastra problema .. inainte mancam seara o gramada de clementine .. sau cel putin vara, eu nu ma pot abtine de la lubenita(pepene verde) .. e boala mea si nici nu am de gand sa renunt la ea

acum insa m`am cam obisnuit asa sa nu mai mananc multe fructe si cred ca mai mult din cauza ca am grija sa fie cu vreo 2 ore inainte sau dupa masa .. deci nu prea am timp sa mananc multe cum faceam inainte, cand nu conta ora la care le mancam
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].