View Single Post
  #3667 (permalink)  
Vechi 24 mai 2012, 12:38:12
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Am facut sport si, vorba lui Chalene "what was I mad about again?".

Am mai dat un telefon, mi s-a spus ce trebuie sa fac, i-am trimis un mail profului milogindu-ma de el (e suedezul). L-am si sunat, dar mi-a inchis. Nu stiu daca era ocupat sau pur si simplu nu raspunde la numere cunoscute. Sper totusi sa rezolv maine sau luni. Ca mai tarziu de atat nici nu pot

Raportez fire 30 class si tone 30 class.A doua m-a RUPT! Le-am facut pe toate intens, inclusiv fandarile, iubirea mea si au fost toate bune si curge apa pe mine. MMMM

Urmeaza o salata mare cu sunca de curcan, rosii, un pic de branzic, castravete si un pic de porumb, un dus.

De 3 zile am inceput sa ascult ceva ce nu credeam vreodata. Muzica japoneza. De fapt, sunt trupe coreene, in mare parte, care isi fac si variante in japoneza, ca sa apara pe mai mult piete.

Imi plac videoclipurile pentru ca sunt super-colorate(cam asa ar arata daca te-ai plimba prin creierul meu, cred) si sunt innebunita dupa coregrafii. Va atasez una :

BORKED
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]