View Single Post
  #3670 (permalink)  
Vechi 09 dec 2010, 10:35:15
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de claudiam Vezi mesajul

voi tine monti sau south beach dupa 7 ianuarie . pana atunci numar caloriile si ma ghidez dupa un regim de la endocrinolog DAR cum am o problema cu dulciurile la ele trebuie sa am grija mare.
bebe are 3 luni si 3 saptamani si nu mai alaptez din pacate.
pai o sa incerc sa merg la sala dar nu sunt sigura ca am cu cine sa-l las pe Vladut. o sa sterg bicicleta de praf, sper.
meniul zilnic il calculez aici pe site cand am timp dar uneori uit sa salvez zilele.
pentru apropiata diversificare la bebe si pentru salatele mele de varza am luat un robotel si acum ma invat cu el.
voi toate sunteti slabute, eu am cam mult pana sa va ajung
Servus Claudia
Suna bine ce vrei tu sa faci si nu vor intarzia nici rezultatele, numai ca trebuie sa ai rabdare.
DIn pacate , cele mai bune rezultate apar cand se face si sport.
Nici eu nu merg la sala. La mine zumba a ajutat. ALte fete au facut tae-bo sau altceva, tot acasa , important e sa faci ceva , cat de putin.
SI faptul ca folosesti calculatorul de calorii de pe site este f bine.
Est pe drumul cel bun.
Si nu suntem toate slabute inca , sau nici una n-am fost asa de la inceput..asa ca bine ai venit si cu rabdare vei reusi si tu , cu siguranta.
Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Buna dimineata,fetele!Vin si eu sa luam micul dejun inpreuna,bem o cafeluta si dupa aceea trec la atac fetele.Azi e zi de curatenie!Doresc tuturor slabutelor o zi buna si plina de bucurii,iar celor care muncesc ,o zi cat se poate de usoara la servici!VIDIA,felecitari ca schimbi tickerul,esti o frumoasa!Va pup pe toate dragele mele!
Neata Manu
Spor la curatenie .O zi usoara.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]