Subiect: Dieta de 8 ore
View Single Post
  #368 (permalink)  
Vechi 31 mai 2014, 11:45:20
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Dieta de 8 ore

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Pai daca ai urmarit topicul ai vazut ca la unii a funtionat foarte bine, pe altii i-a imbolnavit depinde de la organism la organism Ma gandesc ca trebuie sa ai un organism foarte sputernic sa iti permiti sa sari peste micul dejun fara consecinte.
corect, depinde de fiecare in parte .. si eu mai sar cateodata peste micul dejun .. dar asta se intampla ori daca ma trezesc prea tarziu, ori daca am mancat mult seara si tarziu si ma simt full
dar matusemea de ex nu ia niciodata micul dejun .. dar absolut niciodata .. nici macar sarbatoare sa fie sau altceva .. asa e invatata toata viata .. cafeaua si atat pana pe la 12-1-2 cand mananca de pranz ... si nici seara nu mananca mult sau f tarziu .. mai tarziu de 10-11 nu mananca, si asta daca atunci ajunge acasa .. asa mananca pe la 6-7-8 si poate mai tarziu mai ia un fruct, niste iaurt, ceva usor ..
dar eu nu pot asa daca sar peste, poi dupaia rup la pranz intotdeauna am servit MD-ul si nu pot sa ma dezvat de asta .. si nici nu vreau
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
deadcountess (31 mai 2014)