View Single Post
  #3701 (permalink)  
Vechi 07 aug 2010, 22:31:04
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

buna fetele...n+o sa scriu cata treaba am facut azi ca mi-e teama ,saracuta Caroli e tot racita si ametita si cand o sa incep sa insir lista ,o s-o ia m-ai rau cu ameteala...azi a plouat in reprize ,dupa prima repriza simteai ca te sufoci...pur si simplu nu era aer sa respiri..apoi a inceput a dou repriza de ploaie cu tunete si traznete de ziceai ca se crapa cerul....a cazut si siguranta cand a traznit....asa ca pana ce a stat ploaia si s-au linistit tunetele am stat fara curent...azi fetele am papat un baton de nuca de cocos dat in ciocolata si alune in ciocolata...eram in magazin la Plus si mi s-a facut rau..simteam ca lesin....am papat ceva dulce si mi-am revenit putin cand am ajuns acasa am luat calciu si magneziu ca uitasem sa iau de dimineata si sunt si rusii pe capul meu....
Pe maine am facut ciorbica de pui cu perisoare si fac un pui in punga la cuptor cu sos de usturoi si cartofi tot la cuptor...
Azi am papat ...pe la 11 rosie cu branzica si ardei...pe seara piept de pui la gril cu salata de rosie,ardei,castravete,ceapa...si ce-am scris mai sus dulce...asta intre mese...si pepene rosu tot pe seara...am baut mult ceai si vreun litru jumate de apa..ceai peste 2 litri...
Fetele va pup si va spun noapte buna,somn usor,sa visati frumos....