View Single Post
  #3713 (permalink)  
Vechi 07 iun 2011, 22:57:49
coderamy's Avatar
coderamy coderamy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mar 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Date: 153cm, 66kg
Mesaje: 560
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Citat:
Anterior postat de TinAlexa Vezi mesajul
Mama lui de mesaj, trebuie sa scriu tot iarasi din cauza neatentiei

Fetelor de doua zile sint agitata, nu imi gasesc locul, nu am probleme de nici un fel, toate sint ok, dar eu sint jalnica, tot fac una alta dar dupa ce termin starea apare din nou.
Sa va spun ce am mincat eu astazi.
7.06.2011
1 mar
M.D 2 feli de paine Monti +gem (capsuni + fructoza)
G 4 piersicute + brinza cedar
P aici este durere CIOCOLATA + cirese URASC CIOCOLATA
Dupa 3 ore am mincat o omleta (piept de pui, legume, fara brinza) + salata de rosii
Mai tarziu as minca o supa crema de legume care ma asteapta dar ma uit la ea ca la si imi vine sa fug, eu visez la smoothie (zmeura, iaurt, lapte) sau doar fructe, zmeura, cirese, pepene rosu. Nu stiu ce sa fac, ma scuzati ca imi vars off-ul aici, sper sa nu va molipsiti ...am deschis usa casutei noastre...husti husti afara sa nu se molipseasca fetele cuminti.
Dupa cum vad eu vreau mai mult lactate si fructe, abea astept sa imi treaca starea asta
Am ajuns in luna lui iunie si eu tot sint un yo-yo cind putin cind urc dar nu scap de 7 sa stiti ca nu am facut contract cu el, trebuie sa devin mai serioasa, asa voi face ma pun serios pe treaba sper sa ma alergati si pe mine cu matura cind nu sint cuminte. Sa ma certati.
Pupici ma duc sa imi aduc printesa acasa de la gradi.

sper sa-ti treaca curand si daca ciocolata e conforma...de ce iti faci pb? asta este mai avem si perioade aiurea..trec ele doar nu o sa ramai asa toata viata
coderamy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]