View Single Post
  #3716 (permalink)  
Vechi 26 oct 2011, 09:32:48
biribishpampela's Avatar
biribishpampela biribishpampela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Dukan
Date: 167cm, 60.3kg
Mesaje: 1.132
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
neata fetelor...astazi m-am recantarit si ce credeti....am 2,9kg in minus...probabil ca aseara mai aveam ceva mancare prin stomac si nici nu avusesem un tranzit extraordinar....deci dupa 11 zile de SB1 am 2,9kg in minus,nu mi se pare mult ci ok...sa zicem ca in priima saptamana am dat jos vreo 2,5kg si 400g in astea 4 zile....oficial mai am 3 zile si fac 2 saptamani de faza 1 dar pt ca am gresit destul de grav in vreo 2 zile voi mai prelungi faza 1 pana pe 2 noiembrie inclusiv....inca 5 zile....ce credeti e ok?sau sa tin doar pt zilele in care am gresit?
ma pregateam sa raspund mesajului anterior si l-am vazut pe asta.
deci vezi ca nu e chiar asa grav, ai slabit detul de bine!! daca as avea si eu 58 kg as fi in culmea fericirii
si eu am slabit prima data mult mai bine cu sb, si nu am avut stagnare cum am acum, dar asta e, trebuie sa mergem inainte nu sa cadem prada tentatiilor.
eu m-am cantarit dimineata de mai multe ori si oscileaza greutatea mea.. ba am 61, ba 61.5, ba 62.. nu mai inteleg nimic. dar rabdare, trec eu de perioada asta.
ma gandesc, sa fie oare stagnarea si de la faptul ca acum o saptamana am reinceput sa iau anticonceptionale si am spotting zilnic (probabil pana se obisnuieste organismul cu ele) sau nu o avea nici o legatura? habar nu am...