Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3717 (permalink)  
Vechi 18 apr 2013, 10:35:33
mara_merkel's Avatar
mara_merkel mara_merkel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: den haag, Olanda
Vârsta: 35
Dieta: dieta personalizata
Date: 167.5cm, 67.7kg
Mesaje: 440
Aprecieri acordate: 165
Am fost apreciat(a) de 225 ori in 165 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de frumoasa Vezi mesajul
Ce fain!!! in Portugalia, demult imi doresc..eu am tot fost in Spania - Palma de Mlallorca si mi-a placut mult. E deja suficient de clad acolo pt baita in mare?? Sa te distrezi bine!! eu plec la sfaristul lunii mai in Antalya, abia astept.
Cu sportul merge...merge....La sfaristul lunii mi se termina abonamentul la sala si planuiesc sa ma reapuc de alergat, mi-e dor De ieri m-am reapucat si de masaj anticelulitic si acum ma cam dor toate, primele masaje mereu is dureroase si se lasa cu vinatai...dar dupa citeva sedinte apar si rezultatele.
De vreo 2 sapt., merg mai rara la cycling ca am descoperit alte ore care imi plac mult, merg asa cam o data pe sapt.
O zi frumoasa!! Aici insfarsit e primavara
Buna dimineata,

Palma de Mallorca e superba!! Am fost acum cativa ani si a fost cea mai frumoasa destinatie de pana acum. In Algarve e cald,cam 22-25
grade, nu cred ca de ajuns pt baita dar cu siguranta poti sa stai la plaja.Oricum eu nu intru in apa ca nu stiu sa inot...In Antalya inca nu am fost, dar cred ca e bestial.Acolo e super cald in luna mai. Multumesc pt urari .
Ce bine era daca stateam in acelasi oras, ne apucam impreuna de alergat si ma duceai si pe mine la'' tortura ''anticelulitica.

Si la mine a venit primavara!
O zi frumoasa si tie!
__________________
The difference between reaching your goal and not reaching your goal is equal to the difference between doing and trying.

"If you fail to plan,you are planning to fail"
Benjamin Frenklin
Răspuns cu citat