Subiect: Jurnal m1rela
View Single Post
  #372 (permalink)  
Vechi 24 apr 2012, 17:28:14
m1rela's Avatar
m1rela m1rela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Medgidia, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Mancat sanatos + miscare
Date: 165cm, 80kg
Mesaje: 4.265
Aprecieri acordate: 162
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 184 mesaje
Smile Re: Jurnal m1rela

Citat:
Anterior postat de angelicaM Vezi mesajul
Buna, mirela!
Am citit cu rasuflarea taiata jurnalul tau de la un cap la altul, gatesti extraordinar, FELICITARI !!!!!
Eu am tinut dieta Rina anul trecut si am slabit 26 de kg in 4 luni insa cred ca am gresit putin prin faptul ca nu prea am gatit asa diversificat ca tine si cred ca din cauza asta mi-a scazut imunitatea. Citind jurnalul tau deja am alta viziune asupra diete si mi-a revenit optimismul ca o sa reusesc.
MULT SUCCES IN CONTINUARE !!!
De astazi ma alatur si eu.
Buna ,Angelica .
In primul rand felicitari ptr. cat ai slabit anul trecut ...ai slabit foarte mult ......in al doilea rand multumesc ptr. vizita in jurnal ,esti bine venita oricand si in al 3-lea rand ma bucur ca esti din nou optimista (asta conteaza enorm de mult ).....sunt sigura ca o sa reusesti din nou .Eu mai merg o tura cu Rina 1 desi trebuia sa fiu la mentinere acum .
Multumesc ptr. ca apreciezi felul meu de a gati ....imi place intr-adevar sa gatesc cat mai divers sa nu ma plictisesc de mancare.
Bine-ai venit alaturi de noi ,iti poti face jurnal si tu si sa scrii tot ce papi si poti sa faci poze ...poate si tu ne inspiri pe noi cu ceva bunataturi .Sau poti intra si pe etaj XIII la fetele riniste unde putem schimba idei si retete.
Te pup si mult succes in continuare..... cel putin la fel de mare ca cel de anul trecut .
m1rela, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
m1rela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1705 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]